قیمت گوشی| قیمت گوشی سامسونگ| قیمت گوشی امروز

قیمت گوشی در روزهای پایانی آبان 1402 | قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی و آیفون

تازه ترین قیمت انواع گوشی سامسونگ، شیائومی و آیفون اعلام شد.

قیمت گوشی در روزهای پایانی آبان 1402 | قیمت گوشی سامسونگ، شیائومی و آیفون

قیمت گوشی طی سال های اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت گوشی آیفون به نسبت سایر گوشی ها گران تر است. در روزهای گذشته علیرغم کاهش قیمت گوشی، بازار دچار رکود شده و مشتری نیست. کارشناسان دلایل مختلفی را برای رکود بازار موبایل علیرغم کاهش قیمت گوشی عنوان کرده اند که یکی از این دلیل ها خرابی بازار است. تازه ترین خبر درباره قیمت گوشی را بخوانید.

تازه ترین قیمت انواع گوشی سامسونگ، شیائومی و آیفون اعلام شد.

در گروه اپل، قیمتها ثابت ماند بر این اساس، قیمت مدل آیفون ۱۳ پرومکس، ۶4 میلیون و 700 هزار تومان ، مدل آیفون ۱۴ پرومکس 64 میلیون تومان و مدل آیفون ۱۳ معمولی 35 میلیون و 690 هزار تومان اعلام شد.

در گروه سامسونگ، قیمت مدل S22ultra، بدون تغییر در همان سطح ۴۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و گوشی S23 ultra نیز در سطح 48 میلیون و 799 هزار تومان باقی ماندند. در گروه اقتصادی بازار، مدل A54 با افزایش جزئی به سطح ۱۲ میلیون و 399 هزار تومان رسید. مدل A34 نیز بدون تغییر در همان سطح 9 میلیون تومان باقی ماند.

در گروه شیائومی، مدل Xiaomi Mi11 ultra در همان سطح ۳۷ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان ثابت ماند. مدل Redmi Note12 pro نیز در سطح 10 میلیون و 710 هزار تومان قرار گرفت.

در گروه ناتینگفون، مدل ناتینگفون 1 در همان سطح 15 میلیون و 780 هزار تومان و مدل ناتینگفون 2 نیز در سطح 30 میلیون و 780 هزار تومان باقی ماندند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار