قیمت گوشی| قیمت گوشی سامسونگ| قیمت گوشی امروز

قیمت گوشی در آخرین روزهای تابستان چند؟ | جدیدترین قیمت گوشی سامسونگ، آیفون و شیائومی

قیمت انواع گوشی موبایل در بازار را در خبرملت مشاهده کنید.

قیمت گوشی در آخرین روزهای تابستان چند؟ | جدیدترین قیمت گوشی سامسونگ، آیفون و شیائومی

خبرملت: قیمت گوشی طی سال های اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت گوشی آیفون به نسبت سایر گوشی ها گران تر است. در روزهای گذشته علیرغم کاهش قیمت گوشی، بازار دچار رکود شده و مشتری نیست. کارشناسان دلایل مختلفی را برای رکود بازار موبایل علیرغم کاهش قیمت گوشی عنوان کرده اند که یکی از این دلیل ها خرابی بازار است. تازه ترین خبر درباره قیمت گوشی را از خبرملت بخوانید.

امروز پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲، قیمت گوشی‌های موبایل در بیشتر مدل‌های بازار تغییرات چندانی نداشت.

در گروه اپل، قیمت گوشی آیفون ۱۳ معمولی با افزایش اندکی به ۳۶ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان، آیفون۱۳ پرومکس نیز با افزایش جزئی به سطح ۶۹ میلیون تومان رسید. در این گروه، قیمت گوشی آیفون ۱۴ پرومکس در همان سطح ۶۹ میلیون تومان متوقف شد.

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S22 ultra در سطح ۴۱ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و مدل S23 ultra در سطح ۴۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بدون تغییر باقی ماند. در سری اقتصادی این گروه، مدل A54 با افزایش قیمت مواجه شد و به سطح ۱۳ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان رسید. مدل A34 نیز همچنان سطح ۱۰ میلیون و ۹۹ هزار تومان را حفظ کرده است.

در گروه شیائومی، قیمت گوشی xiaomi Mi 11 ultra در سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و قیمت گوشی Redmi Note 12 pro نیز حدود ۱۱ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان اعلام شد.

در گروه ناتینگفون، ثبات قیمت‌ها ادامه یافت. به‌طوری که قیمت موبایل Nothing phone 1، در سطح ۱۶ میلیون و ۶۶۹ هزار تومان و مدل Nothing phone 2 نیز در سطح ۳۹ میلیون تومان اعلام شد.

11111

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار