قیمت گوشی| قیمت گوشی موبایل| قیمت گوشی آیفون

قیمت گوشی گران شد | جدول قیمت گوشی سامسونگ، اپل و شیائومی

قیمت گوشی موبایل در بعضی مدل‌های سامسونگ، اپل و شیائومی افزایش قیمت داشتند.

قیمت گوشی گران شد | جدول قیمت گوشی سامسونگ، اپل و شیائومی

قیمت گوشی طی سال های اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت گوشی آیفون به نسبت سایر گوشی ها گران تر است. در روزهای گذشته علیرغم کاهش قیمت گوشی، بازار دچار رکود شده و مشتری نیست. کارشناسان دلایل مختلفی را برای رکود بازار موبایل علیرغم کاهش قیمت گوشی عنوان کرده اند که یکی از این دلیل ها خرابی بازار است. تازه ترین خبر درباره قیمت گوشی را از خبرملت بخوانید.

امروز شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲، قیمت گوشی موبایل در بعضی مدل‌های سامسونگ، اپل و شیائومی افزایش قیمت داشتند.

به گزارش تجارت نیوز، قیمت گوشی موبایل در برند اپل، با تغییراتی همراه بود. به جز مدل iPhone 14 pro max که در همان سطح هفته گذشته، یعنی ۶۱ میلیون تومان باقی ماند، دو مدل دیگر این برند بعد از مدت‌ها با تغییراتی روبرو شدند. قیمت گوشی iPhone 13 pro max، با افزایش ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به ۷۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید. قیمت گوشی iPhone 13 معمولی نیز با اندکی کاهش به سطح ۳۸ میلیون و ۶۹۷ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ، قیمت گوشی S22 ultra در همان سطح هفته گذشته، یعنی ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان باقی ماند. اما قیمت گوشی S23 ultra در آغاز هفته، روند افزایشی داشت و به ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید. از سمت دیگر، سری اقتصادی A54 بعد از مدت‌ها ثبات قیمت، با افزایش ۲ میلیون تومانی در سطح ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قرار گرفت. قیمت گوشی A34 نیز سطح قیمت ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را تثبیت نمود.

در گروه شیائومی، مدل Xiaomi Mi11 بدون تغییر قیمت نسبت به هفته قبل خود در همان سطح 19 میلیون و 299 هزار تومان باقی ماند. در حالی که، مدل Xiaomi Mi 12 با کاهش اندکی به سطح ۱۹ میلیون و ۸۹۹ هزار تومان رسید.

گوشی ناتینگفون روند ثابت قیمت خود را ادامه داد و در همان سطح ۱۶ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان هفته را آغاز کر‌د.

1

2

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار