یحیی گل محمدی | پرسپولیس

یحیی گل محمدی از پرسپولیس چه می خواهد ؟ | این مسئله فقط با پول حل می شود

یحیی گل‌محمدی به شایعه یک شرط عجیب برای بازگشت به پرسپولیس واکنش نشان داد.

یحیی گل محمدی از پرسپولیس چه می خواهد ؟ | این مسئله فقط با پول حل می شود

عصر چهارشنبه گذشته یک خبریک خطی درباره یحیی گل محمدی، فوتبال ایران را تحت شعاع قرار داد: یحیی گل محمدی قراردادش با پرسپولیس را به صورت یک طرفه فسخ کرد! هرچند سازمان لیگ به صورت رسمی این خبر درباره یحیی گل محمدی را تکذیب و باشگاه پرسپولیس نیز منکر ماجرای یحیی گل محمدی شد در روزهای گذشته شایعاتی در خصوص درخواست یحیی گل محمدی برای پایان کار رضا درویش به عنوان پیش شرط بازگشت یحیی گل محمدی به پرسپولیس داشت و حتی گفته می‌شد درویش قرار است از سمت مدیرعاملی سرخپوشان استعفا بدهد.

یحیی گل محمدی که از آنچه اخبار دروغین و جعلی می‌خواند، کاملا ناراضی بود، در خصوص این شایعه توضیح داد:  اصلا این بحث‌ها را نکنید. کسی دنبال برکناری آقای درویش نیست، او اگر برکنار شود چه خواهد شد؟ پرسپولیس احتیاج به درآمدهای پایدار دارد.

وی افزود: با این قهرمانی‌هایی که پرسپولیس در سال‌های اخیر گرفته، باید پول پارو می‌کرد و هر سال ۲-۳ هزار میلیارد درآمد می‌داشت. چیزی که باعث درآمدزایی است برند پرسپولیس است. همین قراردادی که با ایرانسل بستند، این قرارداد را چهار سال پیش با آتیه داده پرداز بستند، بعد از چهار سال دقیقا همین قدر؟

این در حالی است که بسیاری تصور می‌کردند در آینده پرسپولیس یکی از بین یحیی و درویش حضور خواهند داشت اما اینطور که یحیی صحبت کرده، در صورت حل مشکل آنها به کار خود ادامه خواهند داد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار