قیمت سکه امامی امروز| قیمت سکه امامی امروز در تهران| قیمت سکه امامی امروز چند است

قیمت سکه امامی خوشحال کننده شد | سقوط چند میلیونی قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی که ماه گذشته در چنین روزهایی تا 33 میلیون هم بالا رفت حالا با کاهش حدود 4 و نیم میلیونی به کانال 28 میلیون تومان برگشته است.

قیمت سکه امامی خوشحال کننده شد | سقوط چند میلیونی قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی پس از شروع جنگ حماس و اسرائیل یکباره با رشد قابل توجهی همراه شد. این در حالی است که قیمت سکه امامی از ابتدای سال جاری در یک روند نزولی قرار گرفته بود و کاهش چند میلیونی آن همه را شگفت زده کرد. قیمت سکه امامی همواره برای سرمایه گذاران حائز اهمیت بوده است. قیمت سکه امامی تحت تاثیر دلار و اونس جهانی طلا، بالا و پایین می شود. تازه ترین قیمت سکه امامی را در ادامه می خوانید

روز گذشته کاهش پلکانی قیمت دلار و افت ارزش طلای جهانی، قیمت طلا و سکه را در سراشیبی قرار داد.

فعالان بازار طلا معتقدند نوسانات کاهشی بازار فلز زرد چندان شارپی نیست اما لحظه به لحظه در حال وقوع است و همین موضوع هرگونه پیش‌بینی را برای قیمت طلا و سکه سخت کرده است. علاوه بر این، چنین وضعیتی حرفه‌ای‌های بازار را نیز از مبادله دلسرد کرده است.

گفتنی است روز گذشته انس جهانی طلا با کاهش بیش از ۱۵ دلاری در کانال ۱۹۰۰ دلاری عقب‌نشینی کرد و در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۱۹۶۴ دلار در حال معامله است.

به نوشته تجارت نیوز، دیروز ۱۶ آبان، قیمت سکه امامی کاهش نزدیک به ۳۰۰ هزار تومانی داشت. این مقدار افت، بزرگترین قطعه سکه را به کانال ۲۸ میلیونی بازگرداند و با رقم ۲۸ میلیون و ۹۹۶ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار کاهش ۱۰۱ هزار تومانی داشت. این قطعه با قیمت ۲۵ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان معامله شد.

روز گذشته نیم‌‌سکه کاهش ۱۵۰ هزار تومانی داشت و روی قیمت ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی ایستاد. ربع سکه ‌نیز کاهش ۱۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی با افزایش یک میلیون تومانی، کانال ۶ میلیونی را از دست داد و با قیمت پنج میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

سه‌شنبه قیمت طلا نیز کاهشی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با ۱۱۵ هزار تومان کاهش با رقم ۱۰ میلیون و ۵۷۱ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز افت ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومانی داشت و به رقم دو میلیون و ۴۳۸ هزار تومان رسید. هر گرم طلای دست دوم نیز با قیمت دو میلیون و ۴۰۵ هزار تومان معامله شد.

در شانزدهمین روز آبان تنها قطعه‌ای که افزایش حباب داشت سکه بهار با ۱۶۲ هزار تومان رشد بود؛ حباب سایر قطعات سکه کاهشی شد. دیروز حباب سکه‌های امامی ۳۶ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۱۸ هزار تومان، ربع سکه ۳۴ هزار تومان و سکه گرمی بیش از یک میلیون تومان کاهش حباب داشتند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار