قیمت گوشی| قیمت گوشی سامسونگ| قیمت گوشی امروز

قیمت گوشی در هفته دوم آبان ۱۴۰۲ ارزان شد | تازه ترین قیمت گوشی در بازار

قیمت گوشی با شروع هفته دوم آبان ماه کاهشی شد.

قیمت گوشی در هفته دوم آبان ۱۴۰۲ ارزان شد | تازه ترین قیمت گوشی در بازار

قیمت گوشی طی سال های اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. قیمت گوشی آیفون به نسبت سایر گوشی ها گران تر است. در روزهای گذشته علیرغم کاهش قیمت گوشی، بازار دچار رکود شده و مشتری نیست. کارشناسان دلایل مختلفی را برای رکود بازار موبایل علیرغم کاهش قیمت گوشی عنوان کرده اند که یکی از این دلیل ها خرابی بازار است. تازه ترین خبر درباره قیمت گوشی را بخوانید.

امروز شنبه 6 آبان ۱۴۰۲، کاهش جزئی در قیمت گوشی موبایل ایجاد شد.

این کاهش قیمت در مورد گوشی های اپل، سامسونگ، شیائومی و... رخ داده است.

بر اساس گزارش تجارت نیوز، در گروه اپل، قیمت آیفون ۱۳ پرومکس بدون تغییر در سطح ۶۵ میلیون تومان و آیفون ۱۴ پرومکس نیز در همان سطح ۶۳ میلیون تومان باقی ماندند . آیفون ۱۳ معمولی کاهش قیمت ۱ میلیون  تومانی یافت و به سطح ۳۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ، مدل S22ultra در همان سطح  ۴۳ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان ثابت ماند اما مدل S23 ultra با کاهش ۶۵۰ هزار تومانی مواجه شد و به سطح ۴۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید در گروه اقتصادی این برند، قیمت مدل A54 با کاهش اندکی به سطح ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید اما مدل A34 با قیمت ۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان ثابت ماند .

در گروه شیائومی، قیمت مدل Xiaomi Mi11 ultra بدون تغییر در سطح ۳۷ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان باقی ماند اما مدل  Redmi Note12 pro با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به سطح ۱۱ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان رسید. در گروه ناتینگفون، مدل ناتینگفون 1 با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به سطح ۱۶ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان رسید اما قیمت مدل ناتینگفون 2 در همان سطح ۳۹ میلیون تومان ثابت ماند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار