تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس چهارشنبه | تعطیلی مدارس تهران

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 3 بهمن ماه | تعطیلی مدارس تهران و شهرستانها تا آخر هفته

آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 3 بهمن منتشر شد.

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 3 بهمن ماه | تعطیلی مدارس تهران و شهرستانها تا آخر هفته

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی مدارس یکشنبه 2 بهمن اعلام شد. تعطیلی مدارس تهران تا اخر هفته گذشته به دلیل برف و برودت هوا ، آلودگی و افزایش آلاینده ها اعلام شده بود.

تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 3 بهمن ماه

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار آلودگی سطح نارنجی از آلودگی هوا در استان تهران طی جمعه ۳۰ دی تا دوشنبه ۳ بهمن خبر داد.

اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور هشدار آلودگی سطح نارنجی از پایداری هوا و ماندگاری هوای سرد، انباشت آلاینده‌ها و افزایش غلظت آلاینده‌ها به ویژه ذرات PM۲.۵ خبر داد.

بر اساس هشدار صادر شده، این شرایط از جمعه ۳۰ دی آغاز می‌شود و تا دوشنبه ۳ بهمن ادامه خواهد داشت.

احتمال تعطیلی مدارس تهران و کرج تا پایان هفته

منطقه اثر آن نیز تهران، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پیشوا، قدس، ری، ژئوفیزیک، قرچک، ملارد، ورامین و جنوب شهرستان شمیرانات خواهد بود.

از این رو کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای تمام گروه‌ها به ویژه در مناطق صنعتی، پر تردد شهری و پرجمعیت در بازه زمانی یاد شده پیش بینی می‌شود که در صورت مهار و کنترل منابع آلاینده ثابت و متحرک، کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس کاهش خواهد یافت.

در همین راستا اداره کل هواشناسی استان تهران به مردم توصیه کرده است تا دربازه زمانی یاد شده از تردد غیر ضروری و فعالیت‌های ورزشی در فضاهای باز پرهیز کنند و بر مدیریت منابع آلاینده ثابت و متحرک و آمادگی ارگان‌های ذیربط و امدادرسان برای مقابله با شرایط یاد شده تاکید کرده است.

در هشدار نارنجی‌رنگ سازمان هواشناسی پیش‌بینی می‌شود که پدیده‌ای جوی اثرات منفی به دنبال داشته باشد و خسارت‌های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده‌باش دستگاه‌های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت‌زا صادر می‌شود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار