ورزشگاه آزادی

چمن اسفناک ورزشگاه آزادی / گل محمدی شوکه شد

تیم های فوتبال پرسژولیس و آلومینیوم در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که تماشاگر در آن نبود علاوه بر آن وضعیت بد زمین آزادی همه را غافلگیر کرد.

چمن اسفناک ورزشگاه آزادی / گل محمدی شوکه شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از اولین پیروزی تیمش برابر آلومینیوم ابراز خرسندی کرد گفت: سه امتیاز اول برایمان بسیار مهم بود اما این که زیرساخت ها برای ورود تماشاگران فراهم نبود ناراحت شدیم.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم در هفته نخست بیست و سومین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز چهارشنبه (۱۸ مرداد) در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. علی نعمتی(۳۸) برای سرخپوشان گل زد.

یحیی گل محمدی بعد از این دیدار گفت: خیلی دوست داشتیم که در این بازی تماشاگران را کنار خودمان داشته باشیم اما متاسفم که زیرساخت ها برای حضور آنها فراهم نشده بود. فوتبال بدون تماشاگر برای ما سخت است و امیدوارم در آینده این مشکل برطرف شود.

وی با بیان این که تیمش برای آماده سازی مشکلات زیادی داشته است در مورد بازی گفت: بازی سختی بود اما سه امتیاز مهم را کسب کردیم. بازی کردن مقابل تیم مجتبی حسینی همیشه سخت است. آنها نظم دفاعی خوبی دارند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چمن ورزشگاه آزادی برای ۱۴ سال قبل است و باید ترمیم و بازسازی شود. چمن هم بلند بود و وقتی رفتیم زمین را دیدیم شوکه شدیم که اینقدر چمن بلند بود. امیدوارم دیگر این اتفاق رخ ندهد.

وی در مورد صحنه گل که مجتبی حسینی اعتقاد داشت در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است گفت: به نظرم آفساید نبود. همکارانم فیلم را دیدیدند و گفتند آفساید نبوده است. با این حال صحنه نزدیکی بود. خواهش من از مسئولان این است که قول ندهند. مدام وعده آمدن سیستم ویدئویی را می دهند اما هیچ اتفاقی رخ نداده است. همانطور که گفتم اگر می توانند زیرساخت ها را فراهم کنند یک سال فوتبال را تعطیل کنند.

گل محمدی ادامه داد: مسئولان وقتی می توانند درست برنامه ریزی کنند و امکانات دارند باید به سمت حرفه ای شدن بروند. باید به سمت فراهم کردن زیرساخت ها باشیم نه این که فقط بازی را برگزار کنیم.

 

منبع: فرارو
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار