پرسپولیس| باشگاه پرسپولیس| پرسپولیس تهران

سرمربی پرسپولیس دو بازیکن تیمش را تنبیه می کند | نارضایتی یحیی از ستاره های پرسپولیس

یحیی گل محمدی از عملکرد دو ستاره پرسپولیس راضی نیست.

سرمربی پرسپولیس دو بازیکن تیمش را تنبیه می کند | نارضایتی یحیی از ستاره های پرسپولیس

پرسپولیس تهران یکی از دو قطب فوتبال ایران است که گفته می شود بیش از 40 میلیون هوادار در کشور  دارد. پرسپولیس امسال در فصل نقل و انتقالات فعال ظاهر شد و بازیکنانی نظیر شهاب زاهدی، یاسین سلمانی و کنعانی زادگان را خرید. پرسپولیس در فصول اخیر قهرمان بلامنازع لیگ برتر فوتبال ایران بوده و در این فصل نیز به همراه استقلال و سپاهان از شانس های اصلی قهرمانی به حساب می آید. پرسپولیس امسال همچنین به دنبال کسب موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس چندی پیش از النصر شکست خورد و در گام دوم تیم الدوحیل و در گام سوم تیم استقلال تاجیکستان را در قطر شکست داد.

یحیی گل محمدی به قدری از عملکرد شاگردانش در نیمه اول بازی با ملوان انزلی ناراحت بود که در شروع ۴۵ دقیقه دوم، دو تعویض انجام داد.

پیش از شروع نیمه دوم دیدار پرسپولیس و ملوان در انزلی، سرمربی سرخپوشان سروش رفیعی و شهاب زاهدی را از زمین بیرون کشید. به جای این دو بازیکن به ترتیب مهدی ترابی و میلاد سورگی وارد زمین شدند.

خبر ورزشی نوشت در همین ارتباط خبردارشدیم یحیی گل محمدی از عملکرد سروش رفیعی و شهاب زاهدی به هیچ وجه راضی نبوده است. او البته سعید صادقی را نیز تعویض کرد اما معتقد بود این بازیکن درپست غیر تخصصی و درسمت چپ خط میانی بازی کرده است اما سروش رفیعی و شهاب زاهدی در پست تخصصی خود فروغی نداشتند.

یحیی گل‌محمدی اعتقاد زیادی به سبک بازی سروش رفیعی و شهاب زاهدی داشته و بالطبع انتظار زیادی از آنها دارد. شاید تصور شود یحیی در دیدار با صنعت نفت آبادان سروش رفیعی و شهاب زاهدی را نیمکت‌نشین کند اما این طور نیست.

سروش رفیعی: همه چیز در پرسپولیس عالی است

دست سرمربی پرسپولیس بسته است! یحیی گل‌محمدی اگر یاسین سلمانی را در اختیار داشت همچون بازی با الدحیل او را در ترکیب اصلی تیمش قرار می‌داد اما این جوان مصدوم شده و چاره ای جز بازی دادن به سروش رفیعی ندارد.

همچنین خط حمله پرسپولیس فقط شهاب زاهدی را حاضر و آماده در اختیار دارد. نفرات بعدی پشت سر شهاب زاهدی ازجمله میلاد سورگی یا نبیل باهویی در اندازه‌ای نیستند که به عنوان مهاجم نوک بتوانند در ترکیب اصلی دیدار با صنعت نفت آبادان قرار بگیرند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار