استقلال

استقلال قید ستاره‌ها را زد | خبر تلخ جواد نکونام برای هواداران استقلال

جواد نکونام به صورت رسمی حضور هر بازیکن جدید خارجی را در تیمش تکذیب کرد.

استقلال قید ستاره‌ها را زد | خبر تلخ جواد نکونام برای هواداران استقلال

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با برد شروع کرد. استقلال در حال نفت آبادان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد.

به گزارش ورزش سه، از روزی که جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب شد، او به دنبال جذب چند بازیکن خارجی برای تقویت خط میانی و بخش تهاجمی تیمش بود. روبرتو تورس شاخص ترین بازیکن مورد نظر نکو بود و البته اون چند نام را نیز به مدیران باشگاه داده بود که جذب نشدند.

در روزهای گذشته اتفاق عجیبی رخ داد و آن هم حضور یک بازیکن خارجی در تهران و بدون اطلاع کادرفنی بود. رانجلو یانگا نام بازیکن هلندی است که برای حضور در استقلال با مدیران باشگاه به توافق رسید ولی به دلیل عدم تأیید جواد نکونام، به کشورش بازگشت.

جذب بازیکن خارجی به سوژه کنفرانس سرمربی استقلال پیش از دیدار برابر ملوان تبدیل شد. نکونام در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه گفته می شود یانگا در تست های ایفمارک هم شرکت کرد است، گفت: من هفته قبل نیز گفتم، بازیکن اگر مورد تأیید من قرار گرفته و به تهران آمده باشد، قطعا در تمرینات شرکت می کند.

او در ادامه نیز با اشاره به صحبت هایش در نشست خبری پس از دیدار با صنعت نفت گفت: هفته قبل نیز گفتم اصلا اطلاع ندارم این بازیکن در تهران هست یا خیر و در تست های ایفمارک شرکت کرده است یا نه. ولی قطعا سر تمرین نمی آید، چون ما نمی توانیم بازیکن بگیریم، این را خودشان (مدیران باشگاه) اعلام کرده‌اند که توانایی جذب بازیکن جدید را نداریم.

نکونام در پایان آب سردی را بر پیکر هوادارانی ریخت که امیدوار به جذب مهاجم خارجی با کیفیت بودند، ریخت. سرمربی استقلال گفت: چون (مدیران) گفتند پول نداریم، به همین دلیل بود که بازیکن عراقی (منتظر محمد) از تیم ما جدا شد. در نتیجه وقتی بودجه ای نیست، پس بازیکن جدیدی نمی توانیم بگیریم. در نتیجه سایر بازیکنان مورد نظر به صورت خودکار، منتفی می شود.

با صحبت هایی که نکونام انجام داد، دیگر بعید به نظر می رسد که استقلالی ها برای جذب بازیکن خارجی اقدام کنند و آبی ها حداقل تا نیم فصل باید با همین نفرات سر کنند مگر اینکه اتفاق خاصی در روزهای باقیمانده از فصل نقل و انتقالات رخ دهد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار