استقلال

ستاره استقلال نیامده فسخ می‌کند! | شاه ماهی نقل و انتقالات در آستانه جدایی از استقلال

این روزها در باشگاه استقلال اتفاقات عجیبی می‌افتد که باعث خشم و نگرانی هواداران این تیم شده است.

ستاره استقلال نیامده فسخ می‌کند! | شاه ماهی نقل و انتقالات در آستانه جدایی از استقلال

خبرملت: استقلال قرار است به زودی اولین بازی خود را در لیگ برتر انجام دهد. استقلال در حالی به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. منتظر محمد هافبک عراقی نیز به استقلال پیوسته و این تیم هنوز به دنبال خرید مهره‌های جدید است و در عین حال می‌خواهد کادر فنی خود را هم تکمیل کند.

تازه ترین خبر این است که احتمال دارد هافبک عراقی جدید تیم فوتبال استقلال از این تیم جدا شود.

به گزارش تسنیم، این روزها در باشگاه استقلال اتفاقات عجیبی می‌افتد که از آن جمله می‌توان به بازگشت بازیکنانی که قراردادشان فسخ شده بود، اشاره کرد. بر این اساس آرمان رمضانی و امید حامدی‌فر دو بازیکنی که از استقلال جدا شده بودند به دلیل کمبود بازیکن بار دیگر به این تیم بازگشتند، اتفاقی که شاید در دنیا کمتر شاهد آن باشیم.

هواداران استقلال هنوز در شوک این اخبار بودند که خبر می‌رسد منتظر محمد هافبک عراقی جدید آبی‌پوشان نیز در آستانه جدایی قرار گرفته است! ماجرا از این قرار است که مسئولان استقلال به بهانه اینکه رقم قراردادها از سقف تعیین شده سازمان لیگ برای باشگاه‌ها بیشتر است، به کادر فنی اعلام کرده بودند نمی‌توانند بازیکن جدید بگیرند، ضمن اینکه یکی دو بازیکن نیز باید جدا شوند.

اگر چه منتظر محمد 23 ساله رقم قرارداد خیلی بالایی ندارد، اما با توجه به قانون سقف بودجه نمی‌تواند به این تیم بپیوندد. از طرفی، شنیده می‌شود منتظر محمد باید مبلغی به‌عنوان پیش‌قسط دریافت می‌کرد که این کار انجام نشده است. بنابراین، در سیاست کاهش بودجه باشگاه استقلال، منتظر محمد شاید نتواند برای آبی‌پوشان بازی کند.

این در حالی است که شایعاتی مطرح شده است که منتظر محمد توسط علی خطیر سرپرست باشگاه استقلال به کادر فنی این تیم معرفی شده بود و در لیست نکونام قرار نداشت.

روز گذشته نیز، یکی از رسانه‌های عراقی مدعی فسخ قرارداد منتظر محمد با استقلال شده بودند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار