مهران مدیری| عکس مهران مدیری| مهران مدیری و همسرش

مهران مدیری از نعیمه نظام دوست خواستگاری کرد! | اقدام غافلگیر کننده مهران مدیری +ویدئو

ویدئویی از خواستگاری مهران مدیری از نعیمه نظام دوست وایرال شده است.

مهران مدیری از نعیمه نظام دوست خواستگاری کرد! | اقدام غافلگیر کننده مهران مدیری +ویدئو

خبرملت: مهران مدیری یکی از شناخته شده ترین چهره های سینما و تلویزیون ایران است. بسیاری مهران مدیری را با سریال های کمدی پاورچین، شبهای برره و مرد هزار چهره می‌شناسند. همچنین دوران حضور او در برنامه دورهمی و اجرای این برنامه نیز به شهرت مهران مدیری بسیار کمک کرد. مهران مدیری یک فرزند پسر به نام فرهاد و یک فرزند دختر به نام شهرزاد دارد. مهران مدیری تاکنون هیچ تصویری از همسرش منتشر نکرده و این دو با یکدیگر در هیچ محفل عمومی دیده نشده‌اند. 

ویدئو زیرخاکی از نعیمه نظام‌دوست و مهران مدیری در ۳۰ سال پیش را ببینید. این ویدئو سکانسی از سریال ساعت خوش است؛ سریالی که بسیاری از بازیگران کمدی با آن شناخته شدند.

مهران مدیری در این سکانس از نعیمه نظام دوست خواستگاری می‌کند.

مهران مدیری همسر فرانسوی دارد؟

در سایت‌های مختلف تصاویر گوناگونی به عنوان همسر مهران مدیری منتشر شده که هیچ یک صحت ندارد. مهران مدیری دو فرزند به نام فرهاد و شهرزاد دارد که آنها در سالهای اخیر حضور پررنگی در فضای جامعه داشته‌اند اما همسر مهران مدیری هرگز دیده نشده است.

عدم انتشار تصویری از همسر مهران مدیری باعث شده که شایعات مختلفی پیرامون مهران مدیری به وجود بیاید، به خصوص در سالهای اخیر که تصاویری از مهران مدیری در پاریس در کنار یک خانم توسط یک پاپاراتزی شکار شد و مهران مدیری را با حاشیه‌ای عجیب مواجه کرد.

ازدواج مهران مدیری با زن خارجی در فرانسه علنی شد | مهران مدیری در پاریس دیده شد |

آن زمان سایت عصر ایران نوشت: چند روز گذشته عکس‌هایی از مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شده است که از آن به عنوان مهران مدیری در پاریس یاد می‌شود.

در شبکه‌های اجتماعی راجع به این عکس‌ها کامنت‌ها و توئیت‌هایی از انواع و اقسام اظهار نظرها به چشم می‌خورد، از فحش و ناسازا گرفته تا تمسخر، شوخی، تائید و ... البته برخی می‌گویند عکس‌ها قدیمی و مربوط به سال ۲۰۱۷ است و برخی دیگر گفته‌اند برای کریسمس همین امسال است و ... خلاصه بلبشویی سر این عکس‌های مهران مدیری و خانم همراهش برپا شده است.

زمانی که عکس رامبد جوان در کانادا، عکس و فیلم آزاده نامداری در اروپا، فیلم ستاره اسکندری در ترکیه منتشر شد باز از همین دست سر و صداها در جامعه بالا گرفت. خصوصا زمانی که این هنرمندان یا سلبریتی‌ها کسانی هستند که در تلویزیون برنامه‌ای داشته باشند بازتاب این اتفاق شدیدتر و وسیعتر است.

این اتفاق بهانه‌ای شد تا به یک صنعت معروف در جهان روزنامه‌نگاری بپردازیم : «پاپاراتزی»

این عکاسان همیشه در کمین سیاستمداران، خوانندگان وافراد مشهور باقی می‌مانند تا از آنها عکس مخفیانه بگیرند. البته رعایت حریم شخصی در این نوع عکاسی لازم است. به طور مثال عکاس قصد ندارد وارد خانه کسی بدون اجازه شود وعکس بگیرد. اما اگر کسی پنجره را باز گذاشته بود وعکسی از او گرفته شد این دیگر مشکل همان فرد است.

تصاویر لورفته از مهران مدیری درکنار زن بی حجاب در پاریس

معمولاً پاپاراتزی‌ها تلاش می کنند از افراد معروف در مکان های مختلف (عمومی و خصوصی) به ویژه در موقعیت‌های کمتر دیده شده یا دیده نشده عکس بگیرند.

برای این منظور با به دست آوردن سرنخ هایی از برنامه‌های عمومی یا خصوصی یک چهره مشهور، این عکاسان در مکان و زمان مورد نظر حاضر می‌شوند و عکس‌های عامه پسندی از این چهره ها تهیه می‌کنند و بعدا با قیمتی گزاف آن را به آژانس‌های خبری، رسانه ها و ... می‌فروشند. مانند سایت آمریکایی تی. ام. زی (TMZ) که اخبار دسته اول و سوژه های جنجالی از سلبریتی‌ها را پوشش می‌دهد.

ما در ایران صنعت یا گروه پاپراتزی و یا سایتی با رویکردهای این فرمی نداریم که به شکل رسمی به این حرفه مشغول باشند ولی باید در نظر داشت که با توجه به تغییرات بزرگ ارتباطات عصر حاضر دیگر هر شخصی که یک گوشی تلفن همراه هوشمند داشته باشد یک پاپاراتزی بالقوه است که به راحتی می‌تواند بالفعل شود.

در این زمانه با استناد به همین نمونه‌های مهران مدیری، رامبد جوان، ستاره اسکندری و آزاده نامداری می‌توان گفت در هرجای دنیا که باشی و در هر زمانی که باشد چشمانی ناظر وجود دارد که می‌تواند از شما عکس بگیرد.

گستره پاپاراتزی از یک صنعت و حرفه تخصصی دیگر به یک اتفاق معمولی در تمام جامعه تسری یافته است و کسانی هم که به هر دلیلی در جامعه شناخته شده‌تر باشند در معرض این دوربین‌ها قرار می‌گیرند، حتی در لحظاتی بسیار شخصی و تنهایی که شاید فکر می‌کنید کس دیگری غیر از خودشان از آنها اطلاعی ندارد.

مهاجرت مهران مدیری به فرانسه | عکس جنجالی مهران مدیری و همسرش در رسانه های فرانسوی

در لحظاتی که می‌خواهند تاکسی سوار شوند، غذایی بخورند، مسافرتی بروند، از فرط خوشحالی یا ناراحتی عکس‌العملی از خود نشان می‌دهند یا هزاران هزار موقعیت دیگر ...

با توجه به شرایط حاضر فقط می‌توان گفت خدارو شکر که من سلبریتی نیستم!

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار