زورگیران مست دستگیر شدند

با تلاش نیروهای کلانتری شفای مشهد اعضای یک باند زورگیری که برای سرقت گوشی تلفن همراه با یک زوج جوان درگیر شده بودند، به دام افتادند.

بامداد آخرین روز اردیبهشت، یک زوج جوان از درمانگاه ایثارگران مشهد خارج شدند و به طرف بولوار ابوطالب به راه افتادند، اما در همین هنگام ناگهان سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت از راه رسیدند و دو تن از آنان در حالی با زوج جوان درگیر شدند که همدست آنان با موتورسیکلت روشن منتظر سرقت گوشی تلفن بود،ولی مرد جوان به مقابله با زورگیران پرداخت و با سروصدا از شهروندان و رهگذران کمک خواست. اهالی محل که متوجه ماجرا شده بودند بلافاصله با پلیس 110 تماس گرفتند و بدین ترتیب گروه گشت ویژه کلانتری شفا وارد خیابان ابوطالب شد. زورگیران که پلیس را مقابل خود می دیدند، تلاش کردند تا با ورود به کوچه پس کوچه های اطراف از چنگ قانون بگریزند اما نیروهای انتظامی آن ها را محاصره کردند و حلقه های قانون را بر دستانشان گره زدند.

با انتقال 3 متهم مذکور به مقر انتظامی، بازجویی ها از آنان با دستورهای سروان سبکبار (رئیس کلانتری شفای مشهد) آغاز و مشخص شد که زورگیر 20 ساله به همراه دو همدست 17 ساله اش مشروبات الکلی مصرف کرده اند و در حالی که مست بودند برای سرقت گوشی به سوی زوج جوان حمله ور شده اند. در همین حال بررسی ها نشان داد که زورگیران موتورسوار قبل از سرقت از زوج جوان، از 5 شهروند دیگر نیز زورگیری کرده اند که تحقیقات پلیس با انتقال متهمان به کانون اصلاح و تربیت مشهد ادامه یافت.

 

 

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار