سرعت غیرمجاز دانشجویان دختر کشته برجای گذاشت

خودروی سواری که 5 سرنشنین آن دختران دانشجو بودند، حادثه آفرید که علت آن سرعت غیرمجاز خودرو بود به طوری که یکی باعث داغدارشدن خانواده‌ یکی از سرنشینان شد.

رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۶ و ۴۳ دقیقه به سامانه ۱۱۵ اطلاع داده شد که بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

دکتر تقی دولت آبادی افزود: این حادثه در یک کیلومتری تونل محور شیروان-بجنورد رخ داد و متاسفانه از ۵ سرنشین دختر این خودرو، ۱ نفر فوت شد و ۴ نفر نیز مصدوم شدند که انتقال آن‌ها به بیمارستان به وسیله ۲ دستگاه آمبولانس انجام شد.

مسعود قاضی پور شیروان با بیان اینکه این مصدومان، از دانشجویان واحدهای تابعه دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی هستند، اظهار کرد: درحال حاضر ۲ نفر از این دانشجویان از بیمارستان ترخیص شده اند و ۲ نفر دیگر نیز همچنان بستری بوده و در ICU تحت مراقبت قرار دارند.

وی تصریح کرد: این حادثه در زمان برگزاری کلاس‌های دانشگاه نبوده و بعد از اتمام کلاس و زمانی که آن‌ها برای تفریح از بجنورد به شیروان رفته و در حال برگشت به بجنورد بوده اند رخ داده است. حداکثر زمان ورود دانشجویان به خوابگاه نیز ۸ و ۳۰ دقیقه شب است.

 

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار