قتل| قتل زن| قتل شوهر

قتل مشکوک دو دختر در تهران | پای پدر به پرونده قتل باز شد!

پدری که دخترش با به طرز مشکوکی فوت شد، به طرز عجیبی باعث مرگ دختر دیگری شد.

قتل مشکوک دو دختر در تهران | پای پدر به پرونده قتل باز شد!

قتل عمل شنیعی است که باعث گرفتن جان یک انسان می‌شود. روزانه هزاران انسان در دنیا به قتل می‌رسند که این عمل می تواند به صورت عمد، شبه عمد یا غیر عمد باشد. متاسفانه اخبار مربوط به قتل در ایران افزایش پیدا کرده و روزانه چندین و چند خبر در صفحه حوادث روزانمه ها و سایتها منتشر می شود. افرادی که مرتکب قتل می‌شوند گمان می کنند حقیقت هرگز مشخص نمی شود غافل از اینکه روزی در چنگان قانون گرفتار می شوند. تازه ترین خبر درباره قتل را در ادامه بخوانید.

پدری که دخترش با به طرز مشکوکی فوت شد، در اوج عصبانیت به خانه دامادش حمله کرد و باعث مرگ دختر دیگری شد. حالا دادگاه او و پسرش به قتل متهم غیرعمد شده‌اند.

به گزارش سایت جنایی، متهمان که پدر و پسر هستند دو سال قبل به خاطر مرگ دختر جوان خانواده مقابل خانه دامادشان رفتند و با داد و فریاد و ایجاد درگیری باعث وحشت دختر همسایه به نام گلاره شدند. این دختر به دلیل بیماری قلبی و شوک ناشی از وحشت جانش را از دست داد.

پدر گلاره بعد از این اتفاق شکایت کرد و گفت دخترش به دلیل رفتارهایی که دو مرد انجام داده‌اند جانش را از دست داده است. او گفت: دخترم گلاره 19 ساله و به بیماری قلبی مبتلا بود. دکتر گفته بود به هیچ وجهی نباید به گلاره شوک وارد شود. نصف شب پدر و پسر زن همسایه که به تازگی فوت کرده بود مقابل خانه او آمدند و برای اینکه از دامادشان کینه داشتند با چوب و قمه و چاقو به خانه او حمله کردند و در و پنجره ها را شکستند. دخترم به دلیل این اتفاق حالش بد شد. او را به بیمارستان رساندیم و بعد از چند ساعت دخترم فوت کرد.

با انتقال جسد گلاره به پزشکی قانونی متخحصصان اعلام کردند هرچند این دختر دچار آریتیمی قلبی شده و علت مرگش هم همین بوده اما 10 درصد نیز شوک وارده به دختر جوان در مرگ او تاثیر داشته است. به این ترتیب پرونده سهیل و پدرش احمد و همچنین دامادشان ستار به دادگاه ارسال شد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که در دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد ابتدا کیفرخواست علیه متهمان خوانده شد. سپس پدر گلاره در جایگاه قرار گرفت. او گفت: چند روز قبل از فوت دخترم زن همسایه به نام بیتا که تازه عروس بود جان باخت. او از پنجره به پایین پرت شده بود و پدر و برادر بیتا مدعی بودند دامادشان در مرگ دخترشان نقش داشت. آنها مقابل در خانه آمدند ما واحد کناری بیتا زندگی می‌کردیم. یکباره نیمه شب پدر و برادر بیتا حمله کردند و در خانه را شکستند. آنها چماق و چاقو داشتند و شیشه‌ها را هم شکستند. دخترم دچار شوک شد و در بیمارستان فوت کرد.

سپس داماد خانواده در جایگاه قرار گرفت. ستار گفت: من در مرگ همسرم نقش نداشتم روز حادثه هم به خاطر شکایت پدرزنم در بازداشتگاه بودم و اصلا نمی‌دانم چرا اسم من را به عنوان متهم نوشته‌اند.

سپس احمد، پدر بیتا، درجایگاه قرار گرفت. او گفت: دخترم را از پنجره به پایین پرت کرده بودند. سه ساعت جنازه‌اش زیر باران مانده و بعد دامادم موضوع را به پلیس گزارش داده بود برای همین ما به موضوع شک کردیم. ضمن اینکه ما شب حادثه که به خانه دخترم رفتیم اصلا با خودمان چیزی همراه نداشتیم. این ادعاها دروغ است.

در ادامه سهیل، برادر بیتا، در جایگاه قرار گرفت. او گفت: اتهام را قبول ندارم. ما حتی یک ناخن‌گیر هم با خودمان نبرده بودیم. شیشه خانه هم که شکست به این دلیل بود که باد آمد و پنجره کوبیده شد. ضمن اینکه پدر گلاره اگر واقعا معتقد است ما مقصریم چرا 8 ماه بعد از فوت دخترش شکایت کرده است.

در این هنگام وکیل اولیای دم گفت: ما همان زمان فوت گلاره اقدام کردیم اما روند کار پزشکی قانونی طولانی شد.

در پایان هیات قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار