قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه شنبه | قیمت روز سکه

قیمت سکه امروز یکشنبه 25 دی ماه 1401 | قیمت سکه صعودی شد

قیمت سکه امروز یکشنبه 25 دی ماه 1401 را در سایت خبر ملت بخوانید.

قیمت سکه امروز یکشنبه 25 دی ماه 1401 | قیمت سکه صعودی شد

در حال حاضر قیمت سکه امامی چقدر می باشد؟ قیمت سکه امامی نسبت به دیروز کاهش یا افزایش یافته است؟ چه مقدار؟ آخرین قیمت سکه امروز را اینجا مشاهده کنید. قیمت روز سکه در بازار همراه با جدول و نمودار تغییرات را به طور کامل در این صفحه در دسترس شماست.

قیمت سکه، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی یکشنبه 25 دی 1401

سکه امامی با افزایش ۰.۲۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۲۱,۲۵۱,۰۰۰ تومان معامله شد.نیم سکه با افزایش ۰.۴ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۵۰۰۰۰ تومان افزایش، ۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر سکه گرمی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد

قیمت سکههر گرم طلا ۱۸ عیار با افزایش ۰.۸۶ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱,۹۳۱,۴۰۰ تومان معامله شد.هر مثقال طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۶۸۰۰۰ تومان افزایش، ۸,۳۶۱,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر اونس طلا با افزایش ۰.۲۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۱,۹۲۱ معامله شد.

قیمت سکه امامی

امروز سکه امامی برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که سکه امامی که روز قبل تا ۲۱,۲۰۵,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و دویست و پنج هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۲۱ درصدی به ۲۱,۲۵۱,۰۰۰ (بیست و یک میلیون و دویست و پنجاه و یک هزار) تومان رسید.

قیمت نیم سکه

امروز نیم سکه مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. نیم سکه که روز قبل تا ۱۲,۲۰۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و دویست هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۰.۴ درصدی به ۱۲,۲۵۰,۰۰۰ (دوازده میلیون و دویست و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه

امروز ربع سکه برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که ربع سکه که روز قبل تا ۷,۶۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون و ششصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ - با رشد ۱.۹۳ درصدی به ۷,۷۵۰,۰۰۰ (هفت میلیون و هفتصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه گرمی

امروز هر سکه گرمی مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که هر سکه گرمی که روز قبل تا ۴,۴۰۰,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ مصادف با ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ - به ۴,۴۰۰,۰۰۰ (چهار میلیون و چهارصد هزار) تومان رسید.

منبع: اقتصاد

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار