یارانه نقدی| مبلغ یارانه نقدی| واریز یارانه نقدی

یارانه نقدی برخی از ایرانیان قطع شد | برای اعتراض به قطع یارانه نقدی چه کنیم؟

سخنگوی سازمان هدفندی یارانه‌ها قطع یارانه نقدی برخی از یارانه بگیران را تایید کرد.

یارانه نقدی برخی از ایرانیان قطع شد | برای اعتراض به قطع یارانه نقدی چه کنیم؟

یارانه نقدی چند ماهی است که به طور ثابت برای برخی از یارانه بگیران ۳۰۰ و برای برخی دیگر ۴۰۰ هزار تومان است. با این حال خبرهایی مبنی بر ایجاد تغییر در یارانه نقدی افراد شنیده می شود. گفته شده که با تغییر دهک بندی به صدک بندی، یارانه نقدی برخی افراد قطع خواهد شد. در عین حال ممکن است برخی افراد که تاکنون یارانه نقدی دریافت نمی کردند مشمول دریافت این یارانه شوند. تازه ترین خبر درباره یارانه نقدی را در ادامه بخوانید

سخنگوی سازمان هدفندی یارانه‌ها علت واریز نشدن یارانه برخی خانوارها را اشکال فنی و تغییر دهک‌بندی اعلام کرد.

به گزارش ایرنا، سیده طیبه حسینی در مورد علت واریز نشدن یارانه آبان ماه برخی خانوارها، گفت: اشکال فنی برخی بانک‌ها در واریز یارانه و تغییر دهک‌بندی خانواده‌ها علت واریز نشدن یارانه آبان ماه ۱۴۰۲ است.

یارانه آبان ماه ۱۴۰۲ خانوارها امروز یکشنبه، ۲۱ آبان ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد اما برخی از افراد اعلام کردند که یارانه آنها هنوز به حساب‌شان واریز نشده است؛ برای پیگیری موضوع با سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها تماس گرفتیم.

حسینی در این خصوص گفت: یارانه آبان ماه برخی از خانوار ممکن است به دلیل اشکال فنی بانک‌ها به حساب آنها واریز نشده باشد که این اشکال تا پایان هفته برطرف می‌شود و یارانه نقدی به حساب بانکی آنها واریز خواهد شد.

وی افزود: برخی از خانواده‌ها نیز ممکن است در تغییر دهک‌بندی جزو دهک دهم قرار بگیرند؛ بنابراین یارانه آنها قطع شده باشد و برای اطمینان از این موضوع باید به پنجره خدمات هوشمند دولت بخش یارانه نقدی مراجعه و کدملی خود را وارد کنند و اگر به این موضوع اعتراض دارند باید به سامانه حمایتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت کنند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار