تعطیلی ادارات | تعطیلی ادارات تهران | تعطیلی ادارات کشور

تعطیلی ادارات از 28 اسفند تا 13 بدر | ادارات تا چندم فروردین تعطیل است؟

با توجه به تعطیلی رسمی از 1 تا 4 فروردین؛ ادارات دولتی از اول فروردین تا چهارم فروردین تعطیل می باشد.با توجه به تعطیلی رسمی از 1 تا 4 فروردین؛ ادارات دولتی از اول فروردین تا چهارم فروردین تعطیل می باشد.ر

تعطیلی ادارات از 28 اسفند تا 13 بدر  | ادارات تا چندم فروردین تعطیل است؟

تعطیلی ادارات یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی ادارات در ایام نوروز اعلام شد؟ تعطیلی ادارات از 29 اسفند شروع و تا پایان چهارم فروردین می باشد.

نخستین روز رسمی کاری ادارات دولتی از روز شنبه 5 فروردین 1402 آغاز می شود.

توجه داشته باشید که شرکت ها و ارگان ها و موسسات خصوصی برنامه تعطیلی آن ها با ادارات دولتی فرق می کند و هر نهاد خصوصی قوانین خاص خود را دارد.

ممکن است بعضی از ارگان های خصوصی تعطیلی پرسنل و کارمندان خودشان را به دو نیمه تقسیم کنند. هفت روز اول تعطیلات بخشی از کارمندان خصوصی به مرخصی عید بروند و هفت روز بعدی هم دیگر پرسنل.

مدرسه ها تا روز 13 فروردین تعطیل می باشد و معلمان و کادر اجرایی و کارمندان وابسته به وزارت آموزش و پرورش تا روز سیزدهم فروردین ۱۴۰۲ تعطیل هستند.

روزنامه و نشریات و موسسات مطبوعاتی هم که در ایام نوروز انتشاری ندارد و به تبع تا روز ۱۳ فروردین آن ها هم تعطیل می باشند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار