فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه 15 دی ماه 1401 | نحوه گرفتن فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه پنجشنبه، 15 دی 1401 را در خبر ملت بخوانید.

فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه 15 دی ماه 1401 | نحوه گرفتن فال ابجد روزانه

از گذشته‌های دور تا کنون، همواره انسان ها به دنبال راهی برای فهمیدن آینده ی خود بوده اند یکی از فال های پرطرفدار فال ابجد است. فال ابجد برگرفته از حروف ابجد می باشد. فال ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. اولین گام که شما برای گرفتن فال ابجد باید بدانید، دانستن حروف ابجد است فال ابجد روشی برای مرتب کردن الفبای عربی برپایه الفبای اولیه فنیقی می باشد.

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  ب  ب  آ

تعبیر : حق خطا کاران را کف دستشان بگذارید و از از گذشت بی مورد دست بردارید . شرایط تان را برای دیگران توضیح دهید تا بتوانند درکتان کنند .

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

 

اردیبهشت

ابجد فال شما :  د  ج  آ

تعبیر : هرگز از کاری که می کنید مایوس نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

 

خرداد

ابجد فال شما :  آ  آ  د

تعبیر : موانع و مشکلات را پشت سر می گذارید و به آرامش می رسید. وضع کار و حرفه تان رو به رونق می گذارد و به رفاه دست می یابید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  د  ج  ب

تعبیر : دچار محدودیت شده اید . و شرایط برای ادامه این راه فعلا مناسب نیست .به موقعیت قبلی بر گردید.و برای این راه دنبال فرصت مناسب باشید .

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  ج  ج  ب

تعبیر : در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  آ  د  آ

تعبیر : زمان خوبی برای ریسک و انجام کارهای بزرگ است از انجام چند کار به طور همزمان نترسید زیرا می توانید آنها را به خوبی انجام دهید.

 

فال ابجد متولدین مهر

مهر

ابجد فال شما :  ب  ب  ب

تعبیر : هیچ گاه کار امروز را به فردا واگذار نکنید و در همه حال موقعیت خود را حفظ نمایید و از هر فرصتی که دارید برای انجام کارها استفاده کنید و همواره موقعیت شناس باشید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  آ   آ   آ

تعبیر : روابط دوستانه خود را تقویت کنید . اگر خود را قوی و با اراده می بینید برای ریسک کردن تردید نکنید برای نتیجه مطلوب ریسک لازم است.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  ب  د  ج

تعبیر : افرادی را که می توانند حتی کوچکترین اثر مثبتی در زندگیتان داشته باشند از دست ندهید . به ظاهرتان اهمیت دهید . راهی را که عقل فرمان می دهد انتخاب کنید .

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : ج  د  د

تعبیر : از هر اتفاق بدی نهراسید زیرا این اتفاقها همیشه نشانه بدی نیست و شروع روزهای بهتری برای شماست.

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  ج  آ  ب

تعبیر : شانس به شما روی می آورد و به موفقیت مالی می رسید. ولی در زمینه عشق و احساسات دچار مشکل می شوید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید. با دیگران مشورت کنید.

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  د  د  ج

تعبیر : بر سر دو راهی مانده اید باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد. این تصمیم به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار