فال ابجد | فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه 4 اسفند ماه 1401 | نحوه گرفتن فال ابجد روزانه

فال ابجد روزانه پنجشنبه، 4 اسفند 1401 را در خبر ملت بخوانید.

فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه 4 اسفند ماه 1401  | نحوه گرفتن فال ابجد روزانه

از گذشته‌های دور تا کنون، همواره انسان ها به دنبال راهی برای فهمیدن آینده ی خود بوده اند یکی از فال های پرطرفدار فال ابجد است. فال ابجد برگرفته از حروف ابجد می باشد. فال ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. اولین گام که شما برای گرفتن فال ابجد باید بدانید، دانستن حروف ابجد است فال ابجد روشی برای مرتب کردن الفبای عربی برپایه الفبای اولیه فنیقی می باشد.

فال ابجد روزانه متولدین فروردین

آ ج ج:

چیزی حلال به تو رسیده و یا می‎رسد گشایش در کارت پیدا شده ولی کسی از تو رنجیده خاطر است، از او دلجویی کن. افرادی تنگ نظر با تو دشمنی می‎کنند به خداوند پناه ببر تا از شر آنها در امان باشی در این نیت که کرده ای پا بر جا باش و به خداوند توکل کن. آنچه را که آرزو داری به آن می‎رسی انشا الله

فال حروف ابجد متولدین اردیبهشت ماه

آ ج ب:

ای صاحب فال، بدان که خداوند تورا بزودی از غم می‎رهاند و هر مقصودی که داری برآورده می‎شود. شکر خداوند را بجا آور و از مردم بد پرهیز کن. افرادی هستند که درظاهر باتو دوستی کرده و پشت سر غیبتت را می‎کنند، از این گروه خودت را نگه دار تا عاقبت بخیر شوی و دشمنانت خوار شوند و شکست بخورند. باید که جِد و جَهد کنی از این نیت که کرده ای انشاالله حاجت دنیا و آخرتت برآورده شود. هرکه را که رنجانیده ای باید از او دلجویی کنی.

فال حروف ابجد متولدین خرداد

آ ج آ:

ای صاحب فال، در این نیت که کرده‎ای صبرکن و شتاب نکن که شتاب کردن فعل شیطان است. صبر کن که خداوند صابران را دوست دارد.

هرکاری که می‎کنی بدان که پشیمان خواهی شد. حرف هیچکس را قبول نکن و از این نیتی که کرده‎ای دورشو. باکسی جنگ و نزاع نکن. راز خودرا برای کسی فاش مکن و زبان خود را کنترل کن. بدان که باید شخصی میانه بالا و گندمگون که برروی او نشانی است دوری کنی چون در قصد تو است. از کارهای حرام توبه کن و به حلال مشغول باش تا از غم و رنج و مصیبت محفوظ بمانی.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ – آ – ب

در مسیر درستی قرار دارید و خداوند سود و منفعت بسیاری نصیبتان خواهد کرد. مشکلاتی که در زندگیتان دارید برطرف خواهد شد و شخصی در این راه از شما حمایت خواهد کرد. سعی کنید به بزرگترهای تان احترام بگذارید و حرف های شان را سرلوحه اموراتتان قرار دهید تا سعادتمند و خوشبخت شوید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ‌‌ب – ج – آ

مقصودتان نیک است. به زودی خیر و برکت در زندگی تان سرازیر می شود و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان خواهد شد بهتر است؛ هیچگاه دست به کار های ناصوابی نزنید، که شما را به دردسر می اندازد و مشکلات فراوانی در شما ایجاد می‌کند.

فال روزانه ابجد متولدین شهریور

ابجد فال: د – ج – ب

به زودی اتفاقات بسیار خوشحال کننده ای برای تان رخ خواهد داد که می تواند زندگی تان را دگرگون نماید. اخبار مسرت بخشی به دستتان میرسد و از ازدواج یکی از نزدیکانتان بسیار خوشحال خواهید شد. مال و سرمایه بسیاری از طریق تلاش و کوشش فراوان کسب خواهید کرد و زندگیتان رونق بسیار خوبی میگیرد.

فال ابجد روزانه دوشنبه ۲۸ آذر متولدین مهر

متن فال:

حروف ابجد فال شما : د د د

نیت خوبی کردی به خواسته و آرزویت می رسی. در روزی به رویت گشوده میشود و به سعادت و خوشی دست می یابی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود. به دیگران اعتماد کن اما رازت را به هر کس مگو. به زودی خبر خوشی به تو میرسد.

 متولدین آبان

شخصی می‌خواهد از راز دلتان استفاده کند و برایتان مشکلات فراوانی در آینده به وجود بیاورد بهتر است؛ حواستان را جمع کنید و هیچگاه راز دل خود را با کسی در میان نگذارید،، که برای تان مشکلات بسیار زیادی در آینده سرازیر می‌شود و شما را به نابودی می رساند.

متولدین آذر

متن فال:

حروف ابجد فال شما : ب ب ب

نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط انکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.

فال ابجدروزانه متولدین دی

ابجد فال شما: ج – د – د

به زودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید که آرامش و آسایش را در زندگی برایتان به وجود می‌آورد،، که باعث می‌شود بتوانید خیلی زود خود را از مشکلات نجات دهید و به آرامش برسانید،، به زودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی می‌دهد که بهتر است؛ قبول کنید که برایتان مبارک است

فال ابجد امروز متولدین بهمن

متن فال:

حروف ابجد فال شما : ج آ‌ د

برای نیت و مقصودی که داری عجله نکن، صبر پیشه کن تا به آن برسی. خداوند همه ی بندگانش را دوست دارد پس نگران زندگیت نباش. به جای تشویش، در زندگی آرام پیش برو و به خودت فرصت بده تا راه موفقیت بر تو گشوده شود.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: د – ج – ب

به زودی اتفاقات بسیار خوشحال کننده ای برای تان رخ خواهد داد که می تواند زندگی تان را دگرگون نماید. اخبار مسرت بخشی به دستتان میرسد و از ازدواج یکی از نزدیکانتان بسیار خوشحال خواهید شد. مال و سرمایه بسیاری از طریق تلاش و کوشش فراوان کسب خواهید کرد و زندگیتان رونق بسیار خوبی میگیرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار