تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس سه شنبه | تعطیلی مدارس تهران

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 13 دی ماه | مدارس کدام استان روز سه شنبه تعطیل است؟

آخرین خبر از تعطیلی مدارس در روز سه شنبه 13 دی منتشر شد.

تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 13 دی ماه | مدارس کدام استان روز سه شنبه تعطیل است؟

تعطیلی مدارس یکی از سوالات مطرح شده امروز است. تعطیلی مدارس علاوه بر کارمندان برای مردم نیز دارای اهمیت زیادی است. تعطیلی مدارس دوشنبه 12 دی اعلام شد. تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه و یکشنبه به دلیل آلودگی و افزایش آلاینده ها اعلام شد.

آموزش و پرورش شهر تهران  در پی آلودگی شدیدهوای پایتخت آموزش در همه مدارس شهر تهران در روز یکشنبه و دوشنبه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

تعطیلی مدارس امروز سه شنبه 13 دی ماه

منصور شیشه فروش با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال استمرار شرایط آلودگی هوا، ریزش هوای سرد و سنگین، پایداری جو و وارونگی دما، کمیته شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان که به صورت مستمر درحال برگزاری است، با تشکیل نشست اضطراری، دانشگاه ها و مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق شش‌گانه آموزش و پرورش اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر، برخوار، مبارکه، شاهین شهر، نجف آباد، زرین‌شهر، فولادشهر، سجزی، کاشان و آران و بیدگل را در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 12 و 13 دی ماه غیرحضوری اعلام کرد.

وی تصریح کرد: مهدهای کودک، پیش‌دبستانی و آموزش استثنایی در این مناطق طی دو روز اعلام شده تعطیل و نیز مطابق با برنامه‌ریزی آموزش و پرورش، امتحانات دوره اول و دوم متوسط براساس زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد.

هواشناسی تا ۵ روز آینده شرایط جوی کشور را پایدار اعلام کرده است و این موضوع باعث افزایش آلودگی شهرهای صنعتی و بزرگ خواهد شد. برای روز شنبه مدارس تهران و کرج تعطیل و امتحانات نیز بجز پایه دوازدهم لغو شده است .

حال باید دید استانداری شهرهای بزرگ چه تصمیمی برای تعطیلی مدارس می گیرند. تا تنظیم این خبر فقط مدارس اعلام شده فوق تعطیل اعلام شده اند

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار