رونالدو | کریستیانو رونالدو | فرزندان کریستیانو رونالدو

ستاره رئال مادرید هم تیمی رونالدو شد | النصر بعد شکار رونالدو دست روستاره رئال گذاشت

باشگاه النصر عربستان بعد از جذب کریستیانو رونالدو این بار روی ادن هازارد دست گذاشته است.

ستاره رئال مادرید هم تیمی رونالدو شد | النصر بعد شکار رونالدو دست روستاره رئال گذاشت

کریستیانو رونالدو از پر درآمد ترین بازیکنان فوتبال جهان است. کریستیانو رونالدو سابقه بازی در رئال مادرید را دارد. کریستیانو رونالدو بیشترین فالور در اینستاگرام را دارد. کریستیانو رونالدو با جورجینا نامزد کرده است و به زودی ازدواج می کنند. کریستیانو رونالدو به النصر عربستان پیوست.

ستاره رئال مادرید هم تیمی رونالدو شد

رونالدو

باشگاه النصر عربستان که توانست در فصل نقل و انتقالات زمستانی کریستیانو رونالدو را جذب کند  قصد دارد چهره های بزرگ جدیدی را جذب کند تا با قدرت مضاعف ادامه لیگ را دنبال کند و در لیگ قهرمانان آسیا هم جام قهرمانی را بالای سر برد.

این بار النصر مشتری ادن هازارد ستاره گران قیمت اما افول کرده رئال مادرید شده است و در تلاش است تا این بازیکن را در زمستان جذب کند.

هدایت النصر را رودی گارسیا فرانسوی برعهده دارد. این سرمربی سرشناس پیش از این با ادن هازارد در فصل ۲۰۱۰-۲۰۱۱ زمانی که هدایت لیل را برعهده داشت کار کرده است و این باعث شده است تا احتمال حضور هازارد در النصر زیاد باشد.

هازارد زیر نظر رودی گارسیا بود که چهره شد و بعد از آن راهی چلسی شد و بهترین دوران فوتبالی خود را در این تیم تجربه کرد. هازارد اما در رئال مادرید نمایش ناامید کننده‌ای داشته است و باوجود آنکه گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه است اما بیشتر بازی‌های تیم را به خاطر آسیب‌دیدگی از دست داده است و اکنون که به شرایط بازی رسیده است نیمکت‌نشین است و آنچلوتی کمتر به او اعتماد می‌کند و این باعث شده است تا احتمال جدایی او زیاد باشد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار