استقلال| باشگاه استقلال| استقلال تهران

ستاره استقلال دربی را از دست داد | شوک بزرگ به استقلال و خبر خوش برای پرسپولیسی ها

بازیکن کلیدی استقلال دربی شماره 102 را از دست داد.

ستاره استقلال دربی را از دست داد | شوک بزرگ به استقلال و خبر خوش برای پرسپولیسی ها

استقلال در فصل جدید لیگ برتر تیم خوبی را با سرمربی گری جواد نکونام آماده رقابت کرده است. استقلال در حال حاضر با گرفتن 15 امتیاز از 6 بازی، همراه با پرسپولیس به طور مشترک در صدر جدول لیگ ایستاده است. استقلال امسال در لیگ قهرمانان حضور ندارد و امیدوار است که بتواند در سال آینده به متعبرترین بازی های باشگاهی در آسیا برگردد. استقلال در نقل و انتقالات تابستانی بازیکنانی نظیر مهرداد محمدی و گویتاوو بلانکو را خریداری کرد. تازه ترین خبر درباره استقلال را در ادامه بخوانید.

مدافع باتجربه آبی ها امروز مورد آزمایش MRI قرار می گیرد تا پزشکان نظر نهایی خود را در خصوص مصدومیتش اتخاذ کنند.

محمدحسین مرادمند در دیدار استقلال مقابل تراکتور دچار آسیب دیدگی شد و از زمین بازی بیرون رفت. او تلاش کرد تا بتواند دوباره به میدان برگردد ولی آسیب دیدگی پای این بازیکن مانع از ادامه حضورش در ترکیب تیم شد و او جایش را به امید حامدی فر داد.

به نوشته خبر وزرشی، حال از باشگاه استقلال خبر می رسد که محمدحسین مرادمند از ناحیه زانو و رباط داخلی آسیب دیده و روز گذشته نیز از پای خود عکس گرفته تا وضعیت نهایی وی مشخص شود. در این خصوص جواب MRI وضعیت نهایی مرادمند را مشخص خواهد کرد.

شوک بزرگ به استقلال و نکونام؛ ستاره‌ آبی‌ها دربی را از دست داد

همچنین درخصوص مرادمند شنیده می‌شود مدت زمان دوری او از میادین احتمالا به دو ماه خواهد رسید که به این ترتیب این بازیکن بازی‌های بعدی استقلال از جمله دربی ۱۰۲ پایتخت را هم از دست خواهد داد. 

گفتنی است مرادمند در دربی جام حذفی فصل گذشته در دقیقه ۱۰۱ توانسته بود گل تساوی استقلال را وارد دروازه پرسپولیس کند و یکی از مدافعان گلزن تیم نکونام محسوب می شود.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار