نیمار| نیمار در ایران| نیمار در تهران

ایرانی‌ها نیمار را خفت کردند! | هجوم مردم به هتل محل اقامت نیمار +ویدئو

هواداران ایرانی به سمت هتل محل اقامت نیمار در تهران هجوم بردند.

ایرانی‌ها نیمار را خفت کردند! | هجوم مردم به هتل محل اقامت نیمار +ویدئو

نیمار ستاره برزیلی فوتبال جهان است. نیمار دوران حرفه ای فوتبال خود را از باشگاه بارسلونا شروع کرد. انتقال نیمار از تیم بارسلونا به پارسن ژرمن باعث افت این بازیکن فوتبال شد. نیمار در تابستان امسال به تیم الهلال عربستان پیوست. جدیدترین اخبار درباره نیمار را در ادامه بخوانید. 

هواداران نیمار توانستند به زحمت در هتل با او دیدار کنند.

همزمان با ورود کاروان تیم فوتبال الهلال عربستان به هتل اسپیناس پالاس تعداد کمی از هواداران نیمار توانستند خود را به داخل هتل برسانند و از نزدیک دیداری با این فوق ستاره برزیلی داشته باشند.

در زمان حرکت بازیکنان الهلال از لابی به سمت آسانسور برای حضور در اتاق‌های خود، نیمار به درخواست یکی از تماشاگران خود که پیراهن برزیل در دست داشت، واکنش مثبت نشان داد و به سمت او رفت.

نیمار که در زمان خروج از فرودگاه امام به سمت هتل نیز از داخل اتوبوس به ابراز احساسات تماشاگرانش واکنش نشان داده بود، در هتل پیراهن برزیل که در دست یکی از هوادارانش بود را گرفت و روی آن امضاء زد که باعث ذوق‌زدگی و گریه این طرفدار شد.

1934214

نیمار که با آغوش باز نسبت به فرد هوادار خود واکنش نشان داده بود، پس از امضای پیراهن برزیل به سمت اتاق خود رفت تا استراحت کند و برای تمرین فردا قبل از دیدار با نساجی ایران آماده شود.

1934215

استقبال ویژه دختر ایرانی از نیمار

طبق ادعای یکی از هواداران نیمار، از صبح ساعت ۶ پیراهن شماره ۱۰ برزیل منتظر او بوده است.

چندصد نفر از هواداران نیمار ستاره تیم ملی برزیل و بازیکنی که هنوز در صدر گران‌ترین انتقال‌های دنیای قرار دارد، در ایران به انتظار او نشسته بودند.

اظهارات یک دختر که با پیراهن شماره ۱۰ سلسائو در فرودگاه حاضر شد، جالب بود. او ادعا کرد به ستاره برزیلی علاقه زیادی دارد و از ساعت ۶ صبح در فرودگاه منتظر اوست!

عکس‌| استقبال ویژه دختر ایرانی از نیمار/ از ۶ صبح منتظر او هستم!

نیمار در تهران شاخ درآورد!

هواپیمای تیم الهلال شب گذشته برای دیدار با نساجی به تهران رسید.

نخستین تصویر از نیمار در ایران او را با چهره‌ای متعجب و بهت زده نشان می‌دهد که مشخص نیست به چه دلیل ستاره برزیلی چنین متعجب شده است.

عکس‌| اولین تصویر از نیمار در تهران

صادق درودگر، مدیرعامل باشگاه نساجی به استقبال کاروان الهلال عربستان رفته و به ستاره‌های این تیم خوشامد گفت.

تعجب نیمار از نحوه ترمیم ورزشگاه آزادی

نیمار جونیور مهاجم برزیلی تیم فوتبال الهلال عربستان که در قرار است امشب همراه با کاروان این تیم برای دیدار مقابل نساجی مازندران وارد ایران شود، به ترمیم چمن استادیوم آزادی واکنش نشان داد.

ویدئویی که از نحوه عجیب تعویض چمن ورزشگاه آزادی منتشر شده، در صفحه لیگ عربستان در فضای مجازی نیز بازتاب داشت و نیمار در کامنتی این کار را غیر قابل باور دانست.

تیم‌های نساجی و الهلال روز سه شنبه و از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

4681681

در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده، تعدادی از افراد چمن‌های فرسوده ورزشگاه آزادی را به صورت تیکه تیکه شده جدا کرده و با چمن‌های بهتر جایگزین می‌کنند. 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار