رونالدو| نامزد رونالدو| رونالدو و جورجینا

دختر ایرانی به ملاقات رونالدو رفت | نگاه جالب رونالدو به دختر ایرانی +عکس

هویت دختر ایرانی که به دیدار رونالدو رفت، فاش شد.

 دختر ایرانی به ملاقات رونالدو رفت | نگاه جالب رونالدو به دختر ایرانی +عکس

خبرملت: رونالدو یکی از بزرگترین ستارگان تاریخ فوتبال است. رونالدو در تیم‌های منچستر یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس درخشید. رونالدو اکنون بازیکن تیم النصر عربستان است. رونالدو چند سالی است که با جورجینا، دختر اهل آرزژانتین زندگی عاشقانه‌ای دارد.

ورزش مدیا مدعی شد: نتیجه چند ساعت پرس‌وجو بالاخره این بود که خانم جوان دیده شده در مراسم اهدای فرش به کریس رونالدو، قطعا دختر رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است.

به نوشته ورزش مدیا، رسانه‌ها شوق و ذوق مردم در اطراف هتل و و دور اتوبوس النصر را ملامت می‌کنند، غافل از این که جیمی‌جامپ اصلی از در پشتی آمده؛ به واسطه خون رنگین‌تری که از پدر به ارث برده و در رگ‌هایش جاری است. البته که برخی توجیه آوردند و گفتند سرکار خانم مترجم است و برای ترجمه آمده، در حالی که مدیر روابط عمومی باشگاه در همین مراسم حضور دارد و اگر کاری هم پیش بیاید، قاعدتا او باید انجام بدهد.

1

غم‌انگیز است. یکی از طریق ملاقات با کریس رونالدو گل خنده را روی لب‌های دختر دلبندش می‌نشاند. حالا چه اهمیتی دارد که آن بیرون یک پسر بچه که به شوق دیدن رونالدو آمده بود، آنطور ضجه می‌زند؟ حال رعایا به خودشان مربوط است.

2

وجه تراژیک ماجرا اینجاست که طی چند روز گذشته یک دختر معلول ایرانی که تصویر کریس را با پاهایش کشیده بود، از صمیم قلب آرزو کرد ستاره پرتغالی را ببیند، اما باشگاه کلی بند و تبصره آورد که نمی‌شود، کنفدراسیون اجازه نمی‌دهد و از این حرف‌ها. افسوس بانوی نازنین! تو هنر و استعداد داشتی، اما پشت و پدر با نفوذ نداشتی؛ کلیدی که اینجا انگار همه قفل‌ها با آن باز می‌شود.

استقبال هواداران ایرانی از رونالدو

کریستیانو رونالدو امروز سه شنبه همراه با تیم النصر برای بازی مقابل پرسپولیس وارد تهران شد.

ورود رونالدو به تهران با استقبال شدید هواداران روبرو شده است، به طوری که هواداران وارد محل اقامت رونالدو در هتل اسپیناس پالاس شده‌اند، هرچند این بی نظمی ها ممکن باعث دردسر شود.

محل اقامت رونالدو کجاست؟

در اولین هفته لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس به مصاف النصر عربستان خواهد رفت. کاروان تیم فوتبال النصر برای دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، روز دوشنبه با پروازی اختصاصی وارد تهران و سپس راهی هتل اسپیناس پالاس شدند.

گفته می‌شود دو طبقه از این هتل در اختیار تیم النصر قرار گرفته است تا رونالدو و هم‌تیمی‌هایش شرایطی مطلوب داشته باشند.

دیدار پرسپولیس ایران و النصر عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۱:۳۰ روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

(عکس) محل اقامت لاکچری کریستیانو رونالدو در تهران

 

(عکس) محل اقامت لاکچری کریستیانو رونالدو در تهران

نامزد رونالدو به ایران نیامد

جورجینا رودریگرز نامزد مشهور رونالدو با انتشار یک استوری تازه در اینستاگرام اش نشان داده که با جت شخصی اش در حال برگشت به عربستان است.در روز‌های اخیر خبر حضور کریستیانو رونالدو در ایران به همراه تیم النصر شایعات عجیبی را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده است.

چرا که برخی از کاربران و طرفداران ایرانی جورجینا از او تقاضا کرده اند که به همراه ستاره فوتبال پرتغال در ایران حضور پیدا کند.

هر چند احتمال عملی شدن این اتفاق بسیار محال است. چرا که رونالدو و اعضای باشگاه النصر برای یک سفر یک روزه راهی ایران می‌شوند.

همچنین با توجه به فرزندان این زوج مشهور و فعالیت‌های تبلیغاتی گسترده جورجینا در کشور‌های دیگر باید این موضوع را منتفی دانست

در همین راستا ساعاتی پیش این مدلینگ پرحاشیه با انتشار یک استوری متفاوت در اینستاگرام اش اعلام کرده که در حال برگشت به خانه اش در عربستان است.

نکته جالب توجه این استوری استفاده جورجینا از جت شخصی رونالدو است که با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران مواجه شده است.

عکس | نامزد رونالدو به شایعات درباره حضور در ایران واکنش نشان داد

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار