رونالدو | هتل رونالدو | کمک رونالدو به زلزله زدگان

رونالدو هتل لاکچری اش را تقدیم زلزله زدگان مراکش کرد + عکس

کریستیانو رونالد ستاره فوتبال پرتغال هتل خود در مراکش را در اختیار زلزله‌ زدگان قرار داد. جزئیات بیشتر را درادامه بخوانید

رونالدو هتل لاکچری اش را تقدیم زلزله زدگان مراکش کرد + عکس

کریستیانو رونالدو، بازیکن محبوب فوتبال به کمک زلزله‌زدگان مراکش شتافت. رونالدو ستاره مشهور فوتبال درپی زلزله مهیب مراکش، هتل خود در این کشور را در اختیار مردم زلزله‌زده قرار داد. در ادامه این مطل باز سایت ویکی گردی شما میتوانید عکس هتل خفن و لاکچری رونالدو را مشاهده کنید.

عکس هتل رونالدو در مراکش

رونالدو

کمک بزرگ کریستیانو رونالدو به مردم ترکیه و سوریه پس از زلزله

مدتی پیش  کریستیانو رونالدو به قربانیان زلزله ویرانگر اخیر در سوریه و ترکیه کمک کرد.

پس از حادثه ناراحت‌کننده زلزله در ترکیه و سوریه، کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی النصر تصمیم گرفته یک هواپیما پر از وسایل مورد نیاز را برای مردم آسیب‌دیده ارسال کند.

اسطوره پرتغال هزینه ارسال چادر، بسته های غذایی، بالش و پتو، تخت، غذای کودک و شیر، و تجهیزات پزشکی را برای کمک به مناطق آسیب دیده ترکیه و سوریه پرداخت کرده است. ارزش این کمک مالی ۳۵۰۰۰۰ دلار است.

رونالدو

او در گذشته سخاوت خود را با پرداخت ۸۳۰۰۰ دلار برای تامین هزینه جراحی مغز یک کودک و اهدای ۱۶۵۰۰۰ دلار به یک مرکز سرطان در زادگاهش پرتغال نشان داده است. رونالدو که به عنوان سفیر سازمان‌های Save the Children، یونیسف و ورلد ویژن خدمت کرده است، در دوران اوج شیوع ویروس کرونا نیز یک میلیون دلار به بیمارستان‌های پرتغال کمک کرده بود.

اقدام محبت آمیز اخیر رونالدو توسط هواداران و دنبال کنندگان او در سراسر جهان مورد تشویق قرار گرفت. مهربانی او نسبت به افرادی که دچار مشکل هستند، الگوی بسیار خوبی برای سایر افراد مشهور و افراد است. کمک‌های این ستاره فوتبال برای آسیب‌دیدگان از زلزله امیدوارکننده است و نشان می‌دهد که حتی اعمال مهربانانه کوچک نیز می‌تواند تفاوت چشمگیری در زندگی مردم ایجاد کند.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار