استقلال| روبرتو تورس| عارف غلامی

روبرتو تورس و عارف غلامی هنوز می‌توانند استقلالی شوند؟

علیرغم پایان فرصت نقل و انتقالات لیگ برتر ایران، برخی بازیکنان هنوز فرصت اضافه شدن به تیم‌های لیگ برتری را دارند.

روبرتو تورس و عارف غلامی هنوز می‌توانند استقلالی شوند؟

خبرملت: رقابت‌های لیگ برتر آغاز شده و استقلال فصل را با دو برد شروع کرد. استقلال در حالی نفت آبادان و ملوان را شکست داد که هنوز گزینه‌های مد نظرش را در فصل نقل و انتقالات نخریده است. مهرداد محمدی و بلانکو مهمترین خرید استقلال در این فصل نقل و انتقالات بوده است. استقلال منتظر محمد را هم خرید اما او را به عنوان بازیکن قرضی به تیم مس رفسنجان فرستاد. نقل و انتقالات به پایان رسیده است اما استقلال هنوز شانس جذب دو بازیکن را دارد؛ یکی عارف غلامی و دیگری روبرتو تورس.

.از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی تا عارف غلامی و روبرتو تورس؛ بازیکنان زیادی در جست‌وجوی تیم جدید هستند.

به گزارش فوتبال 360، سازمان لیگ زمان نقل‌و‌انتقالات پیش فصل (تابستانی) لیگ برتر را از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۸ شهریور ۱۴۰۲ اعلام کرده بود. فرصتی که ساعت 24 شب قبل به پایان رسید. با این حال، هنوز تکلیف چند ستاره مشخص نشده است. بازیکنان در صورتی که تا شب گذشته فسخ قرارداد خود را گرفته باشند، این اجازه را دارند که به عنوان بازیکن آزاد، با تیم جدیدی قرارداد امضا کنند. 

کاپیتان استقلال و سپاهان!

عارف غلامی که 32 روز قبل اعلام کرده بود با یک باشگاه خارجی قرارداد بسته و استقلال فقط 5 روز برای فسخ آن فرصت دارد، هنوز به طور رسمی تیم جدیدش را معرفی نکرده است. محمدرضا حسینی هم دیگری ستاره‌ای که روز قبل با هواداران سپاهان خداحافظی کرد و جدایی رسمی‌اش از این باشگاه را اعلام کرد. شنیده شده او احتمالا در اصفهان خواهد ماند و به دیگر تیم این شهر، یعنی ذوب‌آهن خواهد پیوست. 

دو کاپیتان تیم ملی!

دو کاپیتان سابق تیم ملی هم هنوز برای فصل جدید قرارداد نبسته‌اند. مسعود شجاعی پس از جدایی از هوادار، بدون تیم مانده. شنیده شده بود که او قصد دارد در سایپا به فوتبالش پایان دهد، ولی با این تیم لیگ یکی هم قراردادی امضا نکرده است. اشکان دژاگه هم در چند نوبت به فولاد چراغ سبز نشان داده بود اما لیست بازیکنان بزرگسال این باشگاه پر شده و اشکان باید سراغ تیم جدیدی بگردد.

خارجی‌ فولاد معطل استقلال شد!

جواد نکونام در چند نوبت اعلام کرده بود که فرناندو تورس، بازیکن سابق اوساسونا که خودش به فوتبال ایران آورده بود را برای استقلال می‌خواهد. با این حال مدیران استقلال نتوانستند او را متقاعد کنند و تورس احتمالا راهی گل‌گهر سیرجان خواهد شد. آیاندا پاتوسی هم پس از جدایی از فولاد، تیم جدیدش را معرفی نکرده تا همچنان باشگاه‌های لیگ برتر نیم‌نگاهی هم به او داشته باشند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار