حسین حسینی| استقلال| جواد نکونام

اتفاق عجیب برای حسین حسینی کاپیتان استقلال

با نگاهی به ۱۶ تیم لیگ برتری به وضوح می‌توان دریافت غیر از استقلال که وضعیت دروازه‌بانش برای فصل آینده مشخص نیست تقریباً همه تیم‌های لیگ برتری دروازه‌بان اصلی‌شان را تعیین کرده‌اند.

اتفاق عجیب برای حسین حسینی کاپیتان استقلال

خبرملت: در آستانه شروع دوباره مسابقات لیگ برتر، حسین حسینی دروازه‌بان فصل گذشته استقلال هنوز تیم جدیدش را تعیین نکرده است.

به گزارش خبر ورزشی، با انجام دیدار فینال جام حذفی و شکست استقلال مقابل پرسپولیس در دیدار پایانی، موج عظیمی از انتقادات هواداران تیم آبی پایتخت علیه سیدحسین حسینی - کاپیتان و دروازه‌بان اصلی استقلال - به راه افتاد. شدت انتقادات ناشی از اشتباهات این دروازه‌بان در طول فصل گذشته - و به زعم هواداران در بازی‌های حساس - تا جایی پیش رفت که خانواده این دروازه‌بان را هم به واکنش واداشت. حالا و با گذشت قریب به یک ماه از شروع فصل نقل و انتقالات دروازه‌بان تیم استقلال و رکورددار کلین شیت لیگ برتر هنوز بلاتکلیف و بدون تیم است!

حسینی که به تازگی تصویر خودش با پیراهن استقلال را در حال تمرین اختصاصی منتشر کرده بود حدود سه هفته پیش و پس از معرفی جواد نکونام به عنوان سرمربی فصل جدید استقلال با انتشار یک استوری از استقلال و هوادارانش خداحافظی کرد. اما همین دروازه‌بان چند روز بعد، دوباره استوری گذاشت و نوشت که این کار را به خاطر احترام گذاشتن به نکونام انجام داده است.

در این حد فاصل خیلی‌ها منتظر بودند تا خبر پیوستن حسینی به یک تیم دیگر لیگ برتری را بشنوند اما اخباری که درباره دروازه‌بانان سرشناس لیگ برتر به گوش می‌رسید تنها مختص به سایر دروازه‌بانان سرشناس یا ملی پوش لیگ برتری بود. از جمله علیرضا حقیقی به تیم هوادار پیوست، شهاب گردان در فولاد ماندگار شد، محمدرضا اخباری پس از جدایی از تراکتور به گل گهر سیرجان رفت، علیرضا بیرانوند پس از ماجراهای حضورش در استقلال در پرسپولیس ماندگار شد، نیازمند در سپاهان ماندنی و در نهایت حسین پورحمیدی پس از یک فصل موفق بازی برای آلومینیوم اراک به تیم تراکتور برگشت تا دروازه‌بان اصلی تیم خمس سرمربی اسپانیایی پرشورها شود.

یک استقلالی بلاتکلیف‌ترین مهره نقل و انتقالات/ در آستانه جام ملت‌های آسیا رکورددار فوتبال ایران تیم ندارد!

ابوالفضل جلالی پس از بازگشت مجدد به تمرینات استقلال

در این بین و در شرایطی که خبر جدایی ابوالفضل جلالی و سعید مهری با فسخ قراردادشان منتشر شده بود به نظر می‌رسید تعداد جدا شدگان استقلال در پایان فصل گذشته بیشتر از محبی، قایدی، غلامی و حسینی باشد اما جواد نکونام شخصاً با سعید مهری حرف زد و او را به استقلال برگرداند. همچنین ابوالفضل جلالی پس از صحبت با سرمربی تازه وارد استقلال در این تیم ماندگار شد و در حالی که پیش بینی می‌شد نکونام با حسینی هم صحبت کند تا او نیز بماند فعلاً اخبار منتشر شده از اردوگاه استقلالی‌ها خبر از عدم تمایل نکونام برای همکاری با سیدحسین حسینی می‌دهد.

دروازه‌بان جام جهانی رفته استقلالی‌ها که ۷۰ دقیقه مقابل انگلیس و ۹۰ دقیقه در دیدار مقابل ولز طعم بُرد و حضور در بزرگترین آوردگاه فوتبال جهان را هم چشید حالا در سال منتهی به جام ملت‌های آسیا، تیم ندارد! وضعیت غیرمنتظره و عجیبی که قطعاً سیدحسین حسینی به سختی آن را تحمل می‌کند یا شاید هم برنامه ای خاص برایش زیر سر دارد.

با نگاهی به ۱۶ تیم لیگ برتری به وضوح می‌توان دریافت غیر از استقلال که وضعیت دروازه‌بانش برای فصل آینده مشخص نیست تقریباً همه تیم‌های لیگ برتری دروازه‌بان اصلی‌شان را تعیین کرده‌اند.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار