محمدرضا گلزار|همسر لاکچری

همسر لاکچری محمدرضا گلزار؟! ماجرای این عکس چیست؟

تصویری که با عنوان همسر لاکچری محمدرضا گلزار در فضای مجازی دست بدست می شود، ذهن طرفداران آقای بازیگر را درگیر کرد.

همسر لاکچری محمدرضا گلزار؟! ماجرای این عکس چیست؟

شایعه ای جدید بنام همسر محمدرضا گلزار

چند روزی است که تصویری سلفی از محمدرضا گلزار در کنار خانم جوانی، در فضای مجازی دست بدست شده و خیلی ها صاحب این عکس را همسر محمدرضا گلزار معرفی میکنند. با ما در این بخش از نمناک همراه شوید تا اصلا ماجرا را بدانید؛ با وجود اینکه میدانیم اصل ماجرای این عکس چیست ولی به دلیل احترام به درخواست برخی از شما کاربران نمناکی دراین مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

محمدرضا گلزار

از آنجا که صفحه رسمی اینستاگرام محمدرضا گلزار مطمئن ترین منبع برای اطلاع از صحت این گفته ها بود، سری به آن زدیم و تمام پست های آقای بازیگر را زیر و رو کردیم ولی اثری از اطلاعات مربوط به همسر و ازدواج بازیگر نقش اصلی سلام بمبئی وجود نداشت و این یعنی، تصویری که مشاهده می کنید عکسی است از محمدرضا گلزار در کنار یکی از هوادارنش که بی دلیل تبدیل به سوژه برخی از سایت ها و کانال های فعال در فضای مجازی شده است.

اگر چرخی در فضای مجازی و عکسهای منتشر شده از این بازیگر محبوب و معروف کشورمان بزنید، به خوبی متوجه خواهید شد که از دست عکس و سلفی ها کم نیست که گلزار با طرفدارانش گرفته و منتشر کرده است.

با احترام به حریم خصوصی افراد و سلبریتی هایی همچون بازیگران، بهتر است پیش از انتشار خبری در رابطه با زندگی خصوصی آنها، از صحت آن مطمئن باشیم.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار