مهدی پاکدل | مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور | مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل بازیگر ستایش پدر شد | اولین تصویر از فرزند اول مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل عکسی جدیدی از خود و همسر دومش رعنا آزادی ور و پسر رعنا آزادی ور به نام معین در اینستاگرام منتشر کرد.

مهدی پاکدل بازیگر ستایش پدر شد | اولین تصویر از فرزند اول مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل همسر سابق بهنوش طباطبایی است. مهدی پاکدل به خوبی توانسته است اخیرا در سریال جیران خوش بدرخشد. مهدی پاکدل در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ از یکدیگر جدا شدند. مهدی پاکدل برای بار دوم با رعنا آزادی ور ازدواج کرده است

مهدی پاکدل عکسی جدیدی از خود و همسر دومش رعنا آزادی ور و پسر رعنا آزادی ور به نام معین در اینستاگرام منتشر کرد.

مهدی پاکدل

زندگی نامه مهدی پاکدل

نام: مهدی

نام خانوادگی: پاکدل

تاریخ تولد: 1359

محل تولد: اصفهان

همسر سابق: بهنوش طباطبایی

تحصیلات: گرافیک

مهدی پاکدل شروع مهدی پاکدل با تدوین و بازیگری

از نوجوانی به فیلم بین حرفه ای تبدیل شدم و مرتب به سینما می رفتم و عاشقانه سینما را دوست داشتم تا اینکه به تهران آمدم و برای گذران زندگی کار تدوین انجام دادم.

در کنار کار تدوین،  سال 1376 با نمایشی بنام جنبش انفیه در کلکته به کارگردانی سیروس شاملو اولین تجربه خود را در بازیگری بدست آوردم.

ازدواج اول مهدی پاکدل

مهدی پاکدل 13 اسفند 1389 در 30 سالگی با بهنوش طباطبایی 29 ساله ازدواج کرد ، آشنایی آنها از فیلم مصائب دوشیزه در سال 1385 شروع شده بود.

مهدی پاکدل

آغاز کار بازیگری

آبی

مهدی پاکدل کار بازیگری را با ایفای نقش در نمایش (جنبش انفیه در کلکته) در تئاتر آغاز کرد، او با حضور در فیلم سینمایی آبی به کارگردانی حمید لبخنده در سال 1379 وارد عرصه سینما شد. مهدی پاکدل در این فیلم با بازیگرانی مثل هدیه تهرانی ، بهرام رادان و حسن جوهرچی همبازی بود، داستان فیلم درباره دختری به نام مهتاب است که که در حال مسابقه با ماشین ها در خیابان است و با ماشین یک مسافر کش به نام ارسطو تصادف کرده و فرار میکند و در ادامه ماجراهای جالبی اتفاق می افتد.

اولین تجربه کارگردانی مهدی پاکدل:

فیلم کوتاه رقص مردان روی شیب

مهدی پاکدل علاوه بر بازیگری مختصر فعالیتی در زمینه کارگردانی هم دارد، او در سال 1382 فیلم کوتاه رقص مردان روی شیب را ساخت. این فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم های کوتاه سونی انتخاب و در کشورهای اسپانیا، آمریکا به اکران درآمد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار