مریم مومن| مریم مومن و همسرش| همسر مریم مومن

مریم مومن مجری شد | لحظه تحویل سال منتظر مریم مومن باشید

مریم مومن به همراه سپند امیرسلیمانی مجری ویژه برنامه نوروزی شبکه تهران شدند.

مریم مومن مجری شد | لحظه تحویل سال منتظر مریم مومن باشید

مریم مومن طعم شهرت را بسیار زود در سن 20 سالگی و با بازی در سریال بانوی عمارت چشید. بازی مریم مومن در نقش فخرالزمان با استقبال مواجه شد و پس از آن در برنامه‌ها و سریال‌های مختلفی حضور پیدا کرد که آخرین آن‌ها اجرای برنامه چیدمانه بود. مریم مومن فرزند طلاق است و در مصاحبه خود اعلام کرده که همین موضوع باعث شده تا در زندگی قوی بار بیاید. مریم مومن در حال حاضر 25 ساله و مجرد است.

ویژه برنامه نوروزی شبکه تهران در حالی از فردا شب به جمع دیگر ویژه‌های صدا و سیما اضافه می‌شود که در کنار ابوالفضل آقاخانی دو بازیگر شناخته شده به عنوان مجری حضور دارند.

شبکه‌های سه و دو سیما با دو ویژه برنامه «سال نو» و «شب عیدی» به آنتن رسیده‌اند و حتی به مراتب توانسته‌اند ضعف برخی از سریال‌های این روزهای رمضانِ تلویزیون را هم بپوشانند. این در حالی است که شبکه یک با «ایران دوست‌داشتنی» از امشب به شکل ویژه به آنتن می‌رسد و «بهار جان» هم از فردا شب به آنتن شبکه تهران.

اما اتفاق جالب در «بهار جان» ویژه برنامه شبکه تهران حضور سپند امیرسلیمانی و مریم مومن به عنوان مجریان ویژه‌های نوروزی است. این ویژه برنامه عیدانه و نوروزی از یکشنبه تا چهارشنبه اول فروردین‌ماه روی آنتن خواهد بود که ابوالفضل آقاخانی به عنوان مجری اصلی این ویژه خواهد بود. 

قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه از ساعت 22:45 تا 1:45 دقیقه بامداد روی آنتن برود و سه‌شنبه از ساعت 19 تا 8 صبح روز چهارشنبه به آنتن می‌رسد.

«بهار جان» با دعوت از میهمانان ویژه، گفت‌وگویی صمیمانه با رویکرد ماه مبارک رمضان و نوروز، خاطرات و شنیدنی‌های جذابی را پیش‌رو مخاطبان قرار دهد. همچنین اجرای زنده استندآپ کمدی با حضور کمدین‌های معروف یکی از بخش‌های تماشایی و خاص این ویژه برنامه است که در فواصل زمانی مختلف به «بهار جان» می‌آید.

دعوت از گروه‌های موسیقی محلی، آیینی و خوانندگان جوان از آیتم‌های جذاب و تماشایی این ویژه برنامه است؛ همچنین این ویژه برنامه برای تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان خود، آیتم میدانی، گزارش مردمی با موضوع نوروز و ماه رمضان را تدارک دیده است که تماشایی می‌شود.

ویژه برنامه زنده «بهار جان» کاری از گروه اجتماعی است که در شب‌های پایانی سال و برای تحویل گرفتن سال جدید در چند شب از شبکه تهران سیما پخش می‌شود.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار