سریال جومونگ| پخش سریال جومونگ| بازیگران سریال جومونگ

دنباله سریال جومونگ آماده پخش شد | خلاصه داستان و اعلام زمان پخش سریال جومونگ 3

این سریال روایتگر ادامهٔ دوران حکمرانی موهیول، نوهٔ جومونگ است.

دنباله سریال جومونگ آماده پخش شد | خلاصه داستان و اعلام زمان پخش سریال جومونگ 3

سریال جومونگ یکی از پرطرفدارترین سریال هایی است که دهه 90 از تلویزیون پخش شد و توانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. بازپخش فصل نخست سریال جومونگ در شبکه های مختلف همچنان جزو پربیننده ترین برنامه هاست. فصل دوم سریال جومونگ به اندازه فصل اول آن موفق نبود و حالا خبر از دوبله و پخش فصل سوم این سریال از تلویزیون داده شده است. 

مدیر واحد دوبلاژ سیما با اعلام تدارک دوبله فیلم و سریال‌های نوروزی از دوبله فصل سوم «جومونگ» با عنوان «جا میونگ گو» برای نوروز خبر داد.

فرشید شکیبا، مدیر واحد دوبلاژ سیما در گفت‌وگویی از دوبله فیلم‌ها و سریال‌های جدید برای شبکه‌های تلویزیونی خبر داد و گفت: سریال «جا میونگ گو» از جمله سریال‌های نوروزی است که با گویندگی ۴۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما در حال دوبله است.

وی افزود: این سریال در ادامه سریال جومونگ، ساخت کشور کره جنوبی در سال ۲۰۰۹ که قرار است از شبکه تماشا پخش شود.  شکیبا یادآور شد: سریال «امپراطور افسانه‌ها» که به‌تازگی پخش آن به اتمام رسیده به دلیل خط داستانی که داشت، در واقع نوعی اسپین‌آف برای مجموعه جومونگ بود. به دلیل آنکه روایت به نوعی از پایان جومونگ ۱ آغاز می‌شد.

در این مجموعه سوسانو و جومونگ با یکدیگر به مشکل خوردند و سوسانو امپراطوری جدیدی را تاسیس کرد. سریال «جا میونگ گو» یک مجموعهٔ تلویزیونی درام تاریخی محصول سال ۲۰۰۹ است که از شبکهٔ اس‌بی‌اس کرهٔ جنوبی پخش شده است. 

وی عنوان کرد: بازیگران این مجموعه جونگ ریو-وون، جونگ کیونگ هو و پارک مین یونگ هستند و این مجموعه دنباله‌ای بر افسانه جومونگ و سرزمین بادها است.به گفته وی این سریال روایتگر ادامهٔ دوران حکمرانی موهیول، نوهٔ جومونگ است؛ البته شخصیت اصلی داستان پسر او شاهزاده هودونگ می‌باشد و داستان حول محور او می‌چرخد. موهیول در این سریال پیرمردی جاه‌طلب است. داستان در مورد تسخیر امپراطوری ناکرانگ (Nakrang Kingdom) به دست گوگوریو است.  

خلاصه داستان سریال جومونگ ۳

در کشور نانگ ناگ طبل آسمانی به نام جامیونگ وجود داشته که هنگام حمله دشمنان خود به خود به صدا در می‌آمد، البته شاهزاده جامیونگ در به صدا در آمدن آن طبل نقشی نداشته، ولی مردم آن طبل را به جا میونگ دختر شاه نسبت داده بودند.

شاهزاده جامیونگ و خواهرش شاهزاده ناک رانگ در یک روز و از یک پدر و دو مادر متولد شدند. پیشگویی‌هایی در مورد این شاهزاده‌ها وجود داشت که یکی از آن‌ها باعث نابودی کشور می‌شود و دیگری برای نجات کشور تلاش می‌کند.

مادر شاهزاده ناک رانگ با استفاده از قدرت خانوادگی‌اش موفق می‌شود که دخترش را شاهزاده‌ی نجات دهنده کشور معرفی کند. در این بین شاهزاده جامیونگ که به عنوان ویرانگر کشور بین مردم معروف شده بود با کمک مادرش از مرگ فرار می‌کند و….

بازگشت جومونگ به تلویزیون

سریال کره‌ای «جا میونگ گو» که روایتگر زندگی نوهٔ «جومونگ» است قرار است در نوروز ۱۴۰۳ از تلویزیون پخش شود. کمی قبل‌تر هم در ادامهٔ مجموعه‌های جومونگ، «امپراطور افسانه‌ها» از شبکه تماشا پخش شده بود.

«جا میونگ گو» سال ۲۰۰۹ در کره تولید شد و به دلیل استقبال نکردن مخاطبان، تعداد قسمت‌های این سریال از ۵۰ به ۳۹ رسید.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار