سریال پایتخت| سریال پایتخت 7| سکانس خنده دار سریال پایتخت

سریال پایتخت به تاریخ پیوست | شوک شبانه به هواداران سریال پایتخت

الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «پایتخت» خبر ساخته شدن نسخه سینمایی این سریال را تکذیب کرد.

سریال پایتخت به تاریخ پیوست | شوک شبانه به هواداران سریال پایتخت

سریال پایتخت یکی از معروف‌تری و پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیون است که در شش فصل ساخته شده است. محسن تنابنده، احمد مهرانفر، مهران احمدی، ریما رامین فر و... بازیگران سریال پایتخت هستند که به واسطه بازی در این سریال بسیار مشهور و محبوب شده اند. اخیراٌ در صحبت‌هایی که مدیران صداوسیما می‌کنند مشخص شده که قرار است فصل هفتم سریال پایتخت ساخته شود. با وجود اینکه چند سال از پخش آخرین قسمت سریال پایتخت می گذرد اما سکانس های خنده دار این سریال همچنان در فضای مجازی پرطرفدار است.

برخلاف اخبار منتشر شده از سوی مدیران «سیمافیلم» درباره ساخت نسخه سینمایی «پایتخت» برای نوروز ۱۴۰۳ الهام غفوری تهیه کننده پایتخت نظری کاملا مخالف دارد و در اظهار نظری عجیب گفت: مگر قرار بود «پایتخت» سینمایی ساخته شود؟!

ابوالفضل رجبی بازیگر نقش بهروز در فصل ششم «پایتخت» درباره ساخت نسخه سینمایی پایتخت گفت: فیلم سینمایی «پایتخت» فعلاً معلوم نیست ساخته می‌شود یا نه!

در ادامه الهام غفوری تهیه‌کننده «پایتخت» علی‌رغم اینکه علاقه‌ای به مصاحبه درباره این موضوع نداشت گفت: مگر قرار بوده نسخه سینمایی «پایتخت» ساخته شود؟

وی افزود: آیا از طرف جایی اعلامی شده است که من بخواهم این را تکذیب کنم؟

به نقل از فارس؛ الهام غفوری درحالی این سخن را می‌گوید که چندی پیش برای انتخاب برخی بازیگران، این سریال فراخوان داده بود.

مهدی نقویان رئیس «سیمافیلم» پیشتر گفته بود: از طرف صداوسیما ما با عوامل «پایتخت» توافق اولیه را داشته‌ایم اما واقعاً سینمایی، سریال، ۱۵ قسمتی یا چند قسمتی هیچ‌کدام چیزی نبوده است که بر سر آن به توافق رسیده باشیم. مهم این است که رایزنی‌ها انجام شده و کار متوقف نیست.

نقویان حتی پیش‌ از این نیز در پاسخ به این سوال که اگر قرار است نسخه سینمایی «پایتخت» ساخته شود چرا به صراحت گفته نمی‌شود گفته بود: خبری که عنوان شده از طرف ما نبوده و نمی‌دانیم از کجا شکل گرفته است اما درباره تمام برندهایی که ارزش سینمایی دارند ما هم به آن فکر می‌کنیم. حتی خارج از کارهای مرتبط با سیمافیلم یعنی شخصیت های عروسکی هم موردبحث هستند و الان در مرکز فیلمنامه‌نویسی و کارگروه‌های‌۱۲ گانه‌ای که وجود دارد ساخت سینمایی درباره اینها بررسی می‌شود چون منبع درآمد خوبی است و به نوعی احیای برند انجام می‌گیرد که درباره همه برندها این اتفاق رخ می‌دهد.

چندی پیش برخی منابع ادعا کردند نسخه سینمایی «پایتخت» وارد مرحله پیش تولید شده است و قرار است فیلم سینمایی این سریال برای پخش در نوروز ۱۴۰۳ تولید شود.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار