امیر تتلو| آهنگ امیر تتلو| امیر تتلو و همسرش

امیر تتلو بخشیده شد | امیر تتلو آزاد می شود؟

سهراب پاکزاد پس از اعلام بخشش درباره حکم سه سال حبس امیر تتلو خبر داد.

امیر تتلو بخشیده شد | امیر تتلو آزاد می شود؟

امیر تتلو با نام واقعی امیرحسین مقصودلو چندی پیش توسط پلیس ترکیه به ایران مسترد شد و اکنون در بازداشت پلیس ایران به سر می برد. امیر تتلو پس از مهاجرت از ایران چند سالی بود که در کشور ترکیه زندگی می کرد. زندگی امیر تتلو همواره پر از حاشیه بوده و بسیاری از کنسرت های این خواننده به دلیل رفتارهای ناشایست و توهین هایش به دختران ایرانی لغو شده است. امیر تتلو گرچه آهنگ های پرمخاطبی ساخته اما به لحاظ اخلاقی همواره مورد نقد قرار گرفته است.

سهراب پاکزاد پس از اعلام بخشش درباره حکم سه سال حبس امیر تتلو خبر داد.

پاکزاد پنج سال پیش و پس از استفاده بدون اجازه تتلو از ملودی قطعه «این چه حسیه» در یکی از آثارش، با شکایت رسمی از این خواننده، پیگیر احقاق حق خود در دادگاه رسانه شد و دادگاه نهایتا حکم به ۳ سال حبس تتلو داد.

وهاب منتظری پور (وکیل سهراب پاکزاد)، ضمن تایید این خبر به بهمن بابازاده اعلام کرد: «در زمان طرح شکایت تتلو در ایران حضور داشت و از طریق وکیلش پیگیر پرونده بود، بعد از طی مراحل قانونی و تائید استفاده غیر مجاز از اثر سهراب پاکزاد توسط کارشناسان رسمی و رسیدگی قضایی، دادگاه محترم اقدام به صدور حکم کرد.»

وی ادامه داد: «نیت ما از طرح شکایت، دفاع از حق سهراب پاکزاد و جلوگیری از تکرار این دست موارد در موسیقی کشور بود. امروز که حقانیت سهراب پاکزاد به اثبات رسیده و اینکه او راضی به اجرای مجازات تتلو نیست، لذا گذشت خود را در پرونده حاضر اعلام داشت و رسما آنرا در اختیار مقام قضایی قرار داده است.»

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار