امیر تتلو| آهنگ امیر تتلو| امیر تتلو و همسرش

امیر تتلو آزاد می شود؟ | تعیین سرنوشت امیر تتلو

پرونده امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو که بیش از دو هفته از انتقال او به ایران می گذرد، در دادسرای امنیت و عمومی تهران در حال رسیدگی است.

امیر تتلو آزاد می شود؟ | تعیین سرنوشت امیر تتلو

امیر تتلو خواننده جنجالی ایرانی است که چند سالی است در ترکیه زندگی می کند. امیر تتلو علیرغم اینکه آهنگ هایش طرفداران زیادی دارد اما تیپ شخصیتی او و اظهارنظرها و سبک زندگی اش همواره مورد انتقاد قرار گرفته است. امیر تتلو تاکنون بارها توسط کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی تحریم شده و صفحه او بسته شده است. برخی شبکه های اجتماعی هم امیر تتلو را تحریم کرده اند. 

همشهری نوشت: پرونده امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو که بیش از دو هفته از انتقال او به ایران می گذرد، در دادسرای امنیت و عمومی تهران در حال رسیدگی است.

تتلو سال‌ها بود که در ترکیه اقامت داشت و در سالهایی که آنجا بود، جنجال‌های زیادی به پا کرد. او پس از دستگیری از سوی پلیس ترکیه صبح چهارشنبه ۱۵ آذرماه از طریق مرز بازرگان در اختیار ماموران امنیتی ایران قرار گرفت و به بازداشتگاه منتقل شد.

در حالی که تتلو همچنان در بازداشتگاه به سر می‌برد، پرونده او با اتهام گسترش و ترویج فساد و فحشا در دادسرای امنیت در حال رسیدگی است. این در حالی است که هنوز شاکیان خصوصی برای طرح شکایت‌شان به دادسرا مراجعه نکرده‌اند؛ چرا که بسیاری از آنها در خارج از کشور به سر می‌برد.

به نوشته همشهری، شنیده‌ها حکایت از این دارد که دو نفر از شاکیان تتلو خانواده ۲ دختر ایرانی هستند که در ترکیه با تشویق و ترغیب تتلو اقدام به خودکشی کرده اند اما متهم این اتهام یعنی ترغیب دختران برای خودکشی را نپذیرفته و گفته آنها پس از مصرف مواد تصمیم گرفتند به زندگیشان پایان بدهند.

تحقیقات در این پرونده جنجالی و رسیدگی به اتهامات این خواننده پرحاشیه ادامه دارد و اگر تتلو با اتهام افساد فی‌الارض روبه‌رو شود، پرونده‌اش به دادگاه انقلاب فرستاده خواهد شد و در غیر اینصورت دادگاه کیفری صلاحیت رسیدگی و صدور حکم در این پرونده را خواهد داشت.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار