امیر غفارمنش| امیر غفارمنش و پوپک گلدره| امیر غفارمنش و همسرش

امیر غفارمنش راز مهم زندگی اش را برملا کرد | چشم امیر غفارمنش چطور نابینا شد؟

امیر غفارمنش بازیگر تلویزیون و سینما درباره مانع بزرگی که سر راه بازیگری‌اش وجود داشت، صحبت کرد.

امیر غفارمنش راز مهم زندگی اش را برملا کرد | چشم امیر غفارمنش چطور نابینا شد؟

امیر غفارمنش از بازیگران شناخته شده تلویزیون است که بسیاری او را برای ایفای نقش در سریال خوش نشین ها می شناسند. با این حال ورود امیر غفارمنش به عرصه بازیگری به ابتدای دهه هفتاد برمی گردد و او هم مانند بسیاری از کمدین ها با سریال ساعت خوش آغاز کرد. امیر غفارمنش در حال حاضر یک فرزند به نام راستین دارد. امیر غفارمنش به تازگی از مشکل مادرزادی چشمانش پرده برداشته است.

امیر غفارمنش بازیگر تلویزیون و سینما در برنامه‌ «احوالپرسی» شبکه دو سیما درباره مانع بزرگی که سر راه بازیگری‌اش وجود داشت، صحبت کرد.

غفارمنش درباره مشکل بینایی‌اش گفت: چشم چپ من به شکل مادرزادی بینایی ندارد و پدرم (که اتفاقا از فیلمسازان آزاد سینماست) من را از ورود به این عرصه منع کرده بود. اما من با وجود مخالفت پدرم، بازیگری را شروع کردم و تا هفت سال، پدرم به تماشای تئاترهای من نمی‌آمد.

پدرم اصلا به تماشای تئاترهای من نمی‌آمد تا اینکه یکی از استادانم او را اتفاقی در خیابان می‌بیند و بابت رشد من در بازیگری به او تبریک می‌گوید. اینگونه شد که پدرم برای رفع کنجکاوی به تماشای نمایشم آمد و بعد فهمید که من هم می‌توانم با وجود مشکلی که در بینایی دارم، موفق باشم.

این بازیگر در بخش دیگری از برنامه درباره همسر سابق خود زنده‌یاد پوپک گلدره گفت: پوپک گلدره اولین شاگرد خصوصی من در بازیگری بود و باید بگویم استعداد بزرگی بود که متاسفانه مجال بیشتری برای شکوفایی پیدا نکرد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار