مونا فرجاد| مونا فرجاد و خواهرش| مونا فرجاد و مارال فرجاد

حمله به مونا فرجاد و خواهرش با قمه! | تصاویر مونا و مارال فرجاد روی تخت بیمارستان

مونا فرجاد با انتشار تصاویری خبر داد که شب گذشته او و خواهرش مارال مورد حمله یک سارق قرار گرفته‌اند.

حمله به مونا فرجاد و خواهرش با قمه! | تصاویر مونا و مارال فرجاد روی تخت بیمارستان

مونا فرجاد 39 ساله از بازیگران باسابقه سینمای ایران است. مونا فرجاد که بازیگری را از سریال مزرعه آفتابگردان آغاز کرد دختر جلیل فرجاد و خواهر مارال فرجاد است که آن دو هم هنرپیشه هستند. مادر مونا فرجاد سال گذشته از دنیا رفت. تازه ترین خبر درباره مونا فرجاد را در ادامه بخوانید.

مونا فرجاد با انتشار تصاویری خبر داد که شب گذشته او و خواهرش مارال مورد حمله یک سارق قرار گرفته‌اند.

این بازیگر در صفحه خود نوشت: دیشب دم در رستوران ایستاده بودیم داشتیم در فضای مجازی پوسترِ فیلم‌های فرنگی را جستجو می‌کردیم.از گوشه‌ی چشم حضور سیاهی را در کنارم احساس کردم و تا روبه‌رویم بایستد  چشم در چشم‌ِ مردی با کلاه مشکی،ماسک بر صورت شدم. در کسری از ثانیه فریاد زدم ((دزد))موبایل و یقه‌ی دوستم را کشیدم و همزمان چشمانم تیزی قمه‌ی دزد را که به قصد ضربه به ما می چرخاند دیدم.نمی دانم چگونه حداقل دومتر روی زمین پرتاب شدیم.

از دورتر،مارال مردی قمه به دست را بالای سر ما می‌دید که به قصد زدن حمله‌ور است و نوشان طهماسبی که کنار مارال ایستاده بود گمان کرد کار تمام شده و ما را زده‌اند. صدای جیغ‌ها و فریادها کمک کرد تا دزد تَرکِ موتورسوار همراهش شود و بگریزد. اگر من متوجه‌ی حضور دزد نشده بودم،عکس‌العمل سریع نشان نمی‌دادم،دوستان عزیزم که اتفاقی در رستوران حضور داشتند با اولین فریاد شتابان به یاری ما نیامده بودند و خدا همراهمان نبود بی شک اکنون اتفاق ناگواری که حتی فکر کردن به آن لرزه بر بدنم می اندازد،پیش آمده بود.هیچ‌گاه برق‌ِ لبه‌ی قمه را که از کنار شاهرگِ گردن دوستم گذشت فراموش نمی کنم.

به بیمارستان همان حوالی که رسیدیم فهمیدم هفته‌ای ۲۰ بار در آن خیابان دزدی و خفت‌گیری می‌شود و درست در همان نقطه‌ای که ما این تجربه‌ی تلخ را داشتیم شب گذشته‌اش به مردی با قمه حمله کرده و به پایش صدمه زده بودند.امروز معنای حقیقی نداشتن امنیت را حس کردم.

ممنونم از همه‌ی دوستان عزیزم که فرشته‌وار به کمک ما آمدند در بیمارستان حضور داشتند و تلاش کردند که لبخند جایگزین تلخی واقعا را بگیرد.ممنونم از مستانه مهاجر افشین هاشمی  نفس بازغی الهام راد و بقیه عزیزانی که در کنار ما بودند.

مراقب خودتان باشید .لطفا.

IMG_20231106_105811_897

IMG_20231106_105814_461

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار