طناز طباطبایی| عکس طناز طباطبایی| همسر طناز طباطبایی

طناز طباطبایی به این دلیل ازدواج نمی کند | راز مجرد ماندن طناز طباطبایی از زبان خودش

با عبور سن طناز طباطبایی از 40 سال، این سوال پیش آمده که چرا او ازدواج نمی کند؟

طناز طباطبایی به این دلیل ازدواج نمی کند | راز مجرد ماندن طناز طباطبایی از زبان خودش

طناز طباطبایی از جمله بازیگران شناخته شده سینما است که در دهه هشتاد به شهرت رسید و در دهه نود اوج گرفت و حالا به عنوان یکی از ستاره های سینمای ایران شناخته می شود. طناز طباطبایی کار خود را در سینما با بازی دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی آغاز کرد. طناز طباطبایی در سالهای اخیر با نقش های جدی در سینما درخشیده و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده است. طناز طباطبایی در حال حاضر 40 ساله و مجرد است. اسم طناز طباطبایی همواره در کنار بهنوش طباطبایی می آید اما جالب است بدانید این دو نسبتی با هم ندارند. 

طناز طباطبایی حالا 40 ساله شده و در بازیگری به پختگی رسیده است. این بازیگر سیمرغ جشنواره فیلم فجر را هم برده و خودش را به عنوان یک بازیگر حرفه ای ثابت کرده است.

با عبور سن خانم طباطبایی از 40 سال، این سوال پیش آمده که چرا او ازدواج نمی کند؟ طناز طباطبایی معمولا مصاحبه نمی کند اما در یکی از مصاحبه هایش که سینما ژورنال آن را منتشر کرده، دلیل ازدواج نکردنش را فاش کرده است.

طناز طباطبایی با اشاره به اینکه گذشتن از سن ۳۰ سالگی باعث شده جدی تر به ازدواج فکر کند گفت: این مدتی که وارد سی سالگی شده ام کمی آرامتر شده ام و بیشتر به زندگی خانوادگی فکر می کنم.

وی ادامه داد: دوست دارم خانواده خودم را داشته باشم. به هر حال این هم بخشی از غریزه است که دوست داری خانواده داشته باشی و خانواده ات را بغل کنی! بازیگر 'مرهم' و 'هیس…' درباره ملاکهایش برای ازدواج گفت: فکر می کنم ازدواج جزو تقدیر آدمی است. از قدیم می گفتند که روزی می رسد کسی به خواستگاری ات می آید که دهانت بسته می شود و بله را می گویی؛ من هم فکر می کنم همین درست باشد.

وی افزود: آدمی می آید که با تو جفت میشود و با تو چفت میشود و همین است که خانواده را شکل می دهد.

طباطبایی خاطرنشان ساخت: اینکه بروی بگردی دنبال شوهری که خوش تیپ باشد و پولدار را قبول ندارم. همان نگاه ازدواج سنتی را بیشتر می پسندم.

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار