شهاب حسینی| شهاب حسینی و همسرش| شهاب حسینی و ساناز ارجمند

پسر شهاب حسینی برای خودش مرد شد | عکس جالب از شهاب حسینی و فرزندش

فرزند شهاب حسینی که تا چند سال قبل تصویر دوران کودکی‌اش منتشر شده بود حالا یک پسر جوان خوش قد و قامت شده است.

پسر شهاب حسینی برای خودش مرد شد | عکس جالب از شهاب حسینی و فرزندش

شهاب حسینی از چهره‌های سرشناس سینمای ایران است که هنر را با بازیگری آغاز کرد و بعد در زمینه‌های اجرا و کارگردانی نیز فعالیت‌هایی را انجام داد. شهاب حسینی متولد ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ ‌است و ۴۹ سال دارد. شهاب حسینی جوایز متعدد سینمایی از جمله جایزه بهترین بازیگر جشنواره فیلم کن، خرس نقره‌ای بهترین بازیگر جشنواره فیلم برلین و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فیلم فجر را کسب کرده است. شهاب حسینی دو بار ازدواج کرده که ازدواج اول او با پریچهر قنبری و ازدواج دومش با ساناز ارجمند بوده است. شهاب حسینی از همسر اولش دو فرزند دارد.

سید شهاب‌الدین حسینی، بازیگر مطرح و محبوب ایرانی با استایلی ساده و شیک در کنار پسر بزرگترش، محمدامین، ایستاد و مقابل دوربین عکاسان ژست گرفت.

این بازیگر ۴۹ ساله، در نشست پرسش و پاسخ فیلم «مقیمان ناکجا» که برای سینمای هنر و تجربه کارگردانی کرده‌است، با تیشرت سفید، پیراهن آبی آسمانی و شلوار جین حضور یافته و حرف‌های جدیدی را در مورد نگاه به زندگی و مرگ به اشتراک گذاشت.

شهاب حسینی و پسرش

ازدواج شهاب حسینی با دختر 33 ساله

شهاب حسینی، بازیگر و کارگردان مشهور سینمای ایران به همراه همسر دومش ساناز ارجمند در اکران خصوصی فیلم مقیمان ناجا حضور پیدا کرد. شهاب حسینی و همسرش ساناز 17 سال اختلاف سنی دارند. 

تصاویر حضور مشترک شهاب حسینی و چهره سرد همسر این بازیگر در فضای مجازی بازتاب فراوانی داشته و مورد بحث قرار گرفته است.

شهاب حسینی مدتی است که از همسر اولش پریچهر قنبری جدا شده و برای دومین بار با ساناز ارجمند ازدواج کرده است. 

1

2

بیوگرافی ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی

ساناز ارجمند عکاس و فیلمبردار، اهل شهر مشهد و متولد ۱۳۶۹ است. وی از کارکنان کمپانی سون اسکای است. این شرکت متعلق به شهاب حسینی می باشد.

شروع آشنایی این زوج در برنامه هم رفیق بوده و همینطور ساناز ارجمند در این برنامه به عنوان عکاس فعالیت داشته است.

ساناز ارجمند

اولین حضور شهاب حسینی و همسرش در محل عمومی

برای نخستین بار در 21 شهریور ماه 1401 در کنار همسر دومش ساناز ارجمند در اکران مردمی فیلم «شین» حاضر شد که بسیار خبرساز شد.

3

همسر اول شهاب حسینی که بود؟

پریچهر قنبری متولد 4 دی ماه 1359 فارغ التحصیل رشته چهره پردازی از دانشگاه تهران، همسر اول شهاب حسینی است که در دانشگاه با یکدیگر آشنا شدند و در سال 1374 ازدواج کردند که ثمره این ازدواج دو فرزند به نام های محمد علی و محمد امین است.

شهاب حسینی در یکی از مصاحبه هایش در مورد سختی های بازیگری و دوری از خانواده اش صحبت کرد و گفت:" بچه های من با مـن خاطرات مشترک زیادی ندارند، انها همیشه از من محروم بوده اند. همسرم هیچوقت از زندگی با من رضایتی را تجربه نکرده. مـن پدرم را از دست دادم در حالی‌که سال‌هـای آخر نتوانستم وی را آن ‌طور که باید ببینم. این‌ها تقصیر سینماست. واقعا تقصیر سینماست اما در ازای این‌ها چه بـه دست آوردم؟"

آیا شهاب حسینی دوباره ازدواج کرده است؟ همسر جدید او کیست؟

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار