عمو پورنگ| عمو پورنگ و همسرش| ازدواج عمو پورنگ

عمو پورنگ با رقصش ترکاند! | رقص هندی عمو پورنگ و حامد آهنگی +ویدئو

ویدئوی رقص عمو پورنگ و حامد آهنگی فضای مجازی را ترکانده است.

عمو پورنگ با رقصش ترکاند! | رقص هندی عمو پورنگ و حامد آهنگی +ویدئو

عمو پورنگ از چهره های شناخته شده تلویزیون در حوزه کودک است. نام اصلی عمو پورنگ، داریوش فرضیایی است. کودکان دهه هفتاد و دهه هشتاد خاطرات زیادی با برنامه های عمو پورنگ دارند. عمو پورنگ هنوز در حال تولید برنامه برای کودکان است.

داریوش فرضیایی که مهمان برنامه تی ان تی با اجرای حامد اهنگی بود در بخشی از این برنامه با همکاری یکدیگر به رقض و آواز جالب هندی پرداختند.

عمو پورنگ همیشه جذابیت های بصری خاص خودش را دارد حتی اگر مهمان باشد. حالا عمو پورنگ تی ان تی برنامه معروف را ترکاند.

ازدواج عمو پورنگ با دختر هندی؟

داریوش فرضیایی پیشتر از ماجرای ازدواج خود با یک دختر هندی سخن گفته بود؛ ازدواجی که البته مشخص نیست به سرانجام رسید یا نه.

داریوش فرضیایی در پاسخ به واقعیت داشتن ازدواجش با یک دختر هندی گفت : به هر حال کسی که بخواهم با او ازدواج کنم باید ننه مرا ببیند، من هم باید ننه او را ببینم ولی ما به توافق نرسیدیم. مامان من که هندی بلد نیست، من هم دست و پا شکسته با او حرف می زدم.

ببینید | رقص و آواز هندی عمو پورنگ با همراهی حامد آهنگی وسط برنامه! - خبرآنلاین

وی درباره نحوه آشنایی خود این دختر هندی توضیح داد: ایشان یکی از زیردست های آقای ایرانی از دوستان من در بیمارستانی در هند است. اصلا پیشنهاد ازدواج با او را آقای ایرانی به من دادند. من هم او را دیدم و بدم نیامد؛ ایشان مسلمان و آدم افتاده و خاکی است ولی من نمی توانم آنجا بروم و او هم می گوید من نمی توانم اینجا بیایم.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار