مهران مدیری| عکس همسر مهران مدیری| مهران مدیری و همسرش

مهران مدیری همسر فرانسوی‌ دارد؟ | عکس‌های جنجالی لو رفته از مهران مدیری

انتشار تصاویری از مهران مدیری در پاریس با حاشیه‌هایی همراه شد.

مهران مدیری همسر فرانسوی‌ دارد؟ | عکس‌های جنجالی لو رفته از مهران مدیری

خبرملت: مهران مدیری یکی از شناخته شده ترین چهره های سینما و تلویزیون ایران است. بسیاری مهران مدیری را با سریال های کمدی پاورچین، شبهای برره و مرد هزار چهره می‌شناسند. همچنین دوران حضور او در برنامه دورهمی و اجرای این برنامه نیز به شهرت مهران مدیری بسیار کمک کرد. مهران مدیری یک فرزند پسر به نام فرهاد و یک فرزند دختر به نام شهرزاد دارد. مهران مدیری تاکنون هیچ تصویری از همسرش منتشر نکرده و این دو با یکدیگر در هیچ محفل عمومی دیده نشده‌اند. 

در سایت‌های مختلف تصاویر گوناگونی به عنوان همسر مهران مدیری منتشر شده که هیچ یک صحت ندارد. مهران مدیری دو فرزند به نام فرهاد و شهرزاد دارد که آنها در سالهای اخیر حضور پررنگی در فضای جامعه داشته‌اند اما همسر مهران مدیری هرگز دیده نشده است.

عدم انتشار تصویری از همسر مهران مدیری باعث شده که شایعات مختلفی پیرامون مهران مدیری به وجود بیاید، به خصوص در سالهای اخیر که تصاویری از مهران مدیری در پاریس در کنار یک خانم توسط یک پاپاراتزی شکار شد و مهران مدیری را با حاشیه‌ای عجیب مواجه کرد.

ازدواج مهران مدیری با زن خارجی در فرانسه علنی شد | مهران مدیری در پاریس  دیده شد |

آن زمان سایت عصر ایران نوشت: چند روز گذشته عکس‌هایی از مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شده است که از آن به عنوان مهران مدیری در پاریس یاد می‌شود.

در شبکه‌های اجتماعی راجع به این عکس‌ها کامنت‌ها و توئیت‌هایی از انواع و اقسام اظهار نظرها به چشم می‌خورد، از فحش و ناسازا گرفته تا تمسخر، شوخی، تائید و ... البته برخی می‌گویند عکس‌ها قدیمی و مربوط به سال ۲۰۱۷ است و برخی دیگر گفته‌اند برای کریسمس همین امسال است و ... خلاصه بلبشویی سر این عکس‌های مهران مدیری و خانم همراهش برپا شده است.

زمانی که عکس رامبد جوان در کانادا، عکس و فیلم آزاده نامداری در اروپا، فیلم ستاره اسکندری در ترکیه منتشر شد باز از همین دست سر و صداها در جامعه بالا گرفت. خصوصا زمانی که این هنرمندان یا سلبریتی‌ها کسانی هستند که در تلویزیون برنامه‌ای داشته باشند بازتاب این اتفاق شدیدتر و وسیعتر است.

این اتفاق بهانه‌ای شد تا به یک صنعت معروف در جهان روزنامه‌نگاری بپردازیم : «پاپاراتزی»

این عکاسان همیشه در کمین سیاستمداران، خوانندگان وافراد مشهور باقی می‌مانند تا از آنها عکس مخفیانه بگیرند. البته رعایت حریم شخصی در این نوع عکاسی لازم است. به طور مثال عکاس قصد ندارد وارد خانه کسی بدون اجازه شود وعکس بگیرد. اما اگر کسی پنجره را باز گذاشته بود وعکسی از او گرفته شد این دیگر مشکل همان فرد است.

تصاویر لورفته از مهران مدیری درکنار زن بی حجاب در پاریس

معمولاً پاپاراتزی‌ها تلاش می کنند از افراد معروف در مکان های مختلف (عمومی و خصوصی) به ویژه در موقعیت‌های کمتر دیده شده یا دیده نشده عکس بگیرند.

برای این منظور با به دست آوردن سرنخ هایی از برنامه‌های عمومی یا خصوصی یک چهره مشهور، این عکاسان در مکان و زمان مورد نظر حاضر می‌شوند و عکس‌های عامه پسندی از این چهره ها تهیه می‌کنند و بعدا با قیمتی گزاف آن را به آژانس‌های خبری، رسانه ها و ... می‌فروشند. مانند سایت آمریکایی تی. ام. زی (TMZ) که اخبار دسته اول و سوژه های جنجالی از سلبریتی‌ها را پوشش می‌دهد.

ما در ایران صنعت یا گروه پاپراتزی و یا سایتی با رویکردهای این فرمی نداریم که به شکل رسمی به این حرفه مشغول باشند ولی باید در نظر داشت که با توجه به تغییرات بزرگ ارتباطات عصر حاضر دیگر هر شخصی که یک گوشی تلفن همراه هوشمند داشته باشد یک پاپاراتزی بالقوه است که به راحتی می‌تواند بالفعل شود.

در این زمانه با استناد به همین نمونه‌های مهران مدیری، رامبد جوان، ستاره اسکندری و آزاده نامداری می‌توان گفت در هرجای دنیا که باشی و در هر زمانی که باشد چشمانی ناظر وجود دارد که می‌تواند از شما عکس بگیرد.

گستره پاپاراتزی از یک صنعت و حرفه تخصصی دیگر به یک اتفاق معمولی در تمام جامعه تسری یافته است و کسانی هم که به هر دلیلی در جامعه شناخته شده‌تر باشند در معرض این دوربین‌ها قرار می‌گیرند، حتی در لحظاتی بسیار شخصی و تنهایی که شاید فکر می‌کنید کس دیگری غیر از خودشان از آنها اطلاعی ندارد.

مهاجرت مهران مدیری به فرانسه | عکس جنجالی مهران مدیری و همسرش در رسانه های  فرانسوی

در لحظاتی که می‌خواهند تاکسی سوار شوند، غذایی بخورند، مسافرتی بروند، از فرط خوشحالی یا ناراحتی عکس‌العملی از خود نشان می‌دهند یا هزاران هزار موقعیت دیگر ...

با توجه به شرایط حاضر فقط می‌توان گفت خدارو شکر که من سلبریتی نیستم!

مدلینگ دختر مهران مدیری

برند لورلای تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری یکی از پروژه هایش را منتشر کرده که در این تصاویر شهرزاد مدیری، دختر مهران مدیری هم به عنوان مدلینگ حضور دارد.

شهرزاد مدیری برای اولین بار در اکران خصوصی فیلم "ساعت پنج عصر" دیده شد و بعد از آن تصاویر متعددی از او به انتشار رسید.

شهرزاد مدیری

جدیدترین عکس دختر مهران مدیری

جدیدترین عکس دختر مدیری در کنار نغمه مرادآبادی نوازنده سه تار را ببینید.

شهرزاد مدیری متولد 13 بهمن 1375 در تهران، فارغ التحصیل رشته طراحی لباس است.

عکس |  جدیدترین عکس دختر مدیری در کنار نغمه مرادآبادی

فیلم جدید مهران مدیری در راه است

اولین تصاویر از فیلم جدید‌ مهران مدیری تحت عنوان  «ساعت ۶ صبح» منتشر شد.

فیلمبرداری «ساعت ۶ صبح» به نویسندگی و کارگردانی مهران مدیری در تهران ادامه دارد.

فیلم سینمایی «ساعت ۶ صبح» دارای قصه ای ملتهب و اجتماعی بر اساس طرحی از عباس رافعی و علی اوجی است.

اولین عکس‌ها از ساعت شش صبح مهران مدیری | داستان فیلم جدید مهران مدیری چیست؟

اعتراض شدید یک کارگردان به مهران مدیری

سعید سهیلی که به تازگی فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» را روی پرده سینما برده است، در مصاحبه‌ای تصویری از ناصر ملک‌مطیعی و پخش‌نشدن گفت‌وگویش با مهران مدیری در برنامه «دورهمی» گفت. 

سهیلی در این گفت‌وگو با اشاره به این که «خیلی‌ها می‌گویند همه ایرانی‌ها می‌توانند به ایران برگردند» ادامه داد: «من از همه کسانی که به ایرانی‌های خارج از کشور می‌گویند برگردید، یک سوال دارم. برگردند چه کنند؟! حبیب آمد، دق کرد. بهمن مفید برگشت، دق کرد. بقیه هم برگردند دق کنند؟!»  

کارگردان «گشت ارشاد ۳» افزود: «این درد است که کسی مانند ناصر ملک‌مطیعی ۴۰ سال بعد از انقلاب در ایران بماند و نتواند به پرده سینما برگردد. بعد از انقلاب همه به سر کار خود برگشتند، غیر از هنرمندان و درواقع این‌ها برکنار و تعلیق شدند. چند سال؟ یک سال؟ ۱۰ سال؟ ۲۰ سال؟ ۴۰ سال تعلیق‌کردن یک بازیگر از شغلش، از کارش، انصاف است؟! این که شعار بدهیم هنرمندان برگردند، زمانی زیباست که بگوییم برگردند سر کارشان.»

او با اشاره به حضور ناصر ملک‌مطیعی در برنامه «دورهمی» که هیچ‌گاه روی آنتن نرفت، گفت: «من اگر به جای مهران مدیری بودم بعد از آن که ناصر ملک‌مطیعی را با آن عظمت، با آن ابهت، با آن بزرگی، با آن منش، با آن آقایی، آوردمش در برنامه «دورهمی» و نشاندمش روی آن مبل و از او برنامه گرفتم و ضبط کردم و قول پخش دادم و جلوی پخشش گرفته شد، دیگر «دورهمی» را، به عنوان اعتراض، ادامه نمی‌دادم. چرا باید ملک‌مطیعی بیاید روی مبل «دورهمی» بنشیند، مصاحبه کند، منتظر شود که پخش شود، بمیرد و پخش نشود و بعد مهران مدیری آن برنامه را ادامه بدهد؟! یک جایی باید داد بزنیم، یک جایی باید حرف بزنیم. کِی؟! بهترین زمانش برای مهران مدیری همان زمان بود که بگوید ناصر ملک‌مطیعی به احترام من روی این مبل نشست. به احترام من به این برنامه آمد و حالا اگر قرار است پخش نشود، من این برنامه را ادامه نمی‌دهم. اگر مهران مدیری می‌ایستاد آن برنامه پخش می‌شد.» 

آقای مهران مدیری شما ناصر ملک مطیعی را خرد کردید؛ به نشانه اعتراض نباید دورهمی را ادامه می دادید / هنرمندان برگردند ایران که دق کنند؟

سهیلی با بیان این که «ناصر ملک‌مطیعی کوه سینما بود، دماوند سینمای ایران بود و شما در «دورهمی» خردش کردید»، افزود: «آقای بهمن مفید با درد بسیار، با غصه بی‌اندازه زیر خاک رفت. من نمی‌خواهم فقط از مرده‌ها حرف بزنم. خیلی‌ها هستند که می‌توانند برگردند و می‌توانند روی پرده سینما بدرخشند و تجربه‌شان را به جوان‌ها منتقل کنند. مرتضی عقیلی می‌آید ایران و برمی‌گردد. بازیگر تئاتر بوده است، بازیگر سینما بوده است، تحصیل کرده است، کِی باید مرتضی عقیلی دوباره برگردد سر کارش، سر شغلش، سر هنرش، این‌ها درد است، سینما، سینمایی است که از همه طرف مظلوم واقع شده است، هجمه‌ای که به سینمای ایران می‌شود به هیچ‌کجا نمی‌شود، این‌ها دردهایی است که باید گفت، مظلوم‌تر از هنرمندان، به خصوص مظلوم‌تر از هنرمندان موسیقی و سینما وجود ندارد. نگذاریم بقیه دق کنند و بمیرند، چیزی از این‌ها نمانده است. اگر چهل نفر بودند، سی نفرشان رفته‌اند، این ده نفر دیگر را دریابیم، من بحثم این است.» 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار