نیکی کریمی| نیکی کریمی و همسرش| همسر نیکی کریمی

نیکی کریمی این عکسش را ببیند پاک می کند! | متفاوت ترین عکس نیکی کریمی را ببینید

این روزها عکسی از نیکی کریمی وایرال شده و توجه مخاطبان را به رنگ موی بلوند او جلب کرده است.

نیکی کریمی این عکسش را ببیند پاک می کند! | متفاوت ترین عکس نیکی کریمی را ببینید

نیکی کریمی یکی از مشهورترین بازیگران زن در ایران طی سه دهه اخیر بوده است. نیکی کریمی در دهه هفتاد به شهرت رسید و در دهه هشتاد اوج فعالیت هنری او رقم خورد و با گذشت سه دهه همچنان توانسته این شهرت را حفظ کند. نیکی کریمی در سالهای اخیر در کنار بازیگری به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مشغول بوده است. آخرین فیلم نیکی کریمی «آتابای» بود که جوایز مختلفی دریافت کرد. نیکی کریمی اکنون ۵۱ سال دارد و مجرد است.

خیلی از ما عکس‌هایی از دوران‌های قبلی زندگیمان داریم که نمی‌خواهیم هیچ‌کس آن‌ها را ببینید و حتی شاید آن‌ها را از بین برده باشیم. اما سلبریتی‌ها خیلی توانایی انجام این کار را ندارند و ممکن است بعد از چندین سال، عکس‌های قدیمی آن‌ها مجددا در بین مردم دست به دست شود.

این موضوع با توجه به عصر تکنولوژی اصلا اتفاق عجیبی نیست ولی احتمالا بحث و انتقادهایی را در پی استایل‌ها و یا قیافه پیشین بازیگران به وجود می‌آورد. به نوشته چی بپوشم، این روزها عکسی قدیمی از نیکی کریمی مجددا وایرال شده و توجه مخاطبان را به رنگ موی بلوند او جلب کرده است.

بسیاری معتقدند کریمی با این رنگ مو اصالت را از چهره‌اش گرفته بود ولی متفاوت و جذاب بود و بسیاری دیگر می‌گویند که این رنگ مو اصلا به او نمی‌آمد.

SIxO9CHkn7zD

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار