بهنوش طباطبایی| عکس بهنوش طباطبایی| بهنوش طباطبایی و همسرش

بهنوش طباطبایی پری دریایی شد | عکس دیدنی بهنوش طباطبایی و پیامی برای مهدل پاکدل

تصویر جدید بهنوش طباطبایی و متنی که منتشر کرده با واکنش‌هایی از سوی هواداران بهنوش طباطبایی همراه شده است.

بهنوش طباطبایی پری دریایی شد | عکس دیدنی بهنوش طباطبایی و پیامی برای مهدل پاکدل

بهنوش طباطبایی در ابتدای دهه هشتاد با سریال مسافری به عنوان چهره‌ای جدید به عرصه بازیگری معرفی شد. بهنوش طباطبایی پس از آن در فیلمها و سریال های مختلفی ایفای نقش کرد. ازدواج بهنوش طباطبایی با مهدی پاکدل از جمله اتفاقات مهم زندگی این بازیگر بود که پس از چند سال به جدایی انجامید. بهنوش طباطبایی مدعی است اولین بازیگر زن ایرانی است که فعالیت مدلینگ را به صورت قانونی انجام داده است. بهنوش طباطبایی اکنون ۴۲ سال دارد و مجرد است.

سفر بهنوش طباطبایی به جنوب کشور و دریاگردی این بازیگر همچنان ادامه دارد و او به تازگی تصویری جدید از خود در کنار دریا با پوشش قرمز منتشر کرده است. 

بهنوش طباطبایی همراه با این عکس که مورد استقبال قرار گرفته، متنی هم منتشر کرده که محل بحث کاربران شده است. او نوشته «بیا بنشینیم کنار هم تا در مورد مهمترین مسائل با هم سکوت کنیم»

1

این تصویر و متن با واکنش‌هایی از سوی هواداران بهنوش طباطبایی همراه شده است. کاربری احتمالا با اشاره به ماجرای جدایی بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل، کامنت گذاشته «چطور ازت گذشتن؟»

کاربر دیگری هم نگران پوست خانم طباطبایی شده و نوشته «در این گرما قشم و هرمز چه می‌کنی؟! حیف اون صورت ماهت نیست تیره بشی؟!» از این دست کامنت‌ها زیاد است.

untitled

بهنوش طباطبایی زنان عرب را به چالش زیبایی دعوت کرد

بهنوش طباطبایی چندی پیش تصویری با پوشش زنان عرب منتشر کرد که هوادارانش را بسیار سر ذوق آورد. 

یکی از صفحات هواداری بهنوش طباطبایی تصویر جدید او را بازنشر کرده و نوشته: «بهنوش زیباییش رو به رخ خانمهای عرب کشید. واقعا چقدر زیباست این لباس عربی و چه زیباست بهنوش»

00000

بهنوش طباطبایی از بدنسازی تا استاد دانشگاهی

مدتی بود بهنوش طباطبایی، بازیگر سینما و تئاتر با تمرینات جدی بدنسازی اش و انتشار فیلم و عکس های آن خبر ساز می شد اما این روزها با استاد شدن در دانشگاه پیام نور و تدریس روانشناسی تربیتی حال و هوای دیگرتری پیدا کرده است.

خانم بهنوش البته هر دوی این موقعیت ها را توامان پیش می برد، کمااینکه چندی قبل با انتشار این عکس نوشت رقابتی در کار نیست و هر کس باید تلاش کند رکورد خودش را بزند ( نقل به مضمون)

بهنوش طباطبایی

و بعدتر با انتشار این عکس در کنار برخی دانشجویانش از لذت تدریس در دانشگاه پیام نور گفت.

کلاس های دانشگاه آنلاین است، اما استاد بهنوش طباطبایی،چنان دانشجویان را به سر ذوق آورد که برخی خواهان جلسه حضوری شدند و شد این عکس یادگاری:

بهنوش طباطبایی

این شما و این خانم دکتر بهنوش طباطبایی!

بهنوش طباطبایی که در سال‌های اخیر یکی از بازیگران مشهور سینما و ستاره‌های خوش‌پوش اکران‌های عمومی و خصوصی بوده را باید خانم دکتر صدا بزنیم.

بهنوش خانم تصویری از کارت عضویتش در انجمن علمی روان‌شناسی تربیتی ایران را منتشر کرد و ورود خودش به خانواده روان‌شناسی تربیتی را جشن گرفت.

خانم دکتر طباطبایی نوشت: "از سال ۹۱ شروع به تحصیل کردم در مقطع کارشناسی در رشته ی روانشناسی عمومی و بعد از آن در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ی روانشناسی بالینی و اکنون در حوزه روانشناسی تربیتی.

بسیار خوشحالم که عضوی کوچک از این خانواده ی بزرگ هستم و به این خانواده ی جدید می بالم و امیدوارم با کمک خداوند و بزرگان و اساتید روانشناسی بتوانم در این راه و در خدمت به ایرانم اثر گذار باشم."

https://static2.parsnews.com/thumbnail/MWk9iEGsAXN4/P8PD9G5lJVZlzCpJDrxzvy2T58JgMgREVUcPNKO4yuK7NCbPX4cLHhDRkRL-aCeYIHhTHbUcQC7MUZIKCbZRj6DuvC5P-z4ILkqQcPc7JkNiOv2-o0dxDQ,,/BDF6DF36-B005-49DB-B0B2-317E539F5A5D.jpg

عیدی بهنوش طباطبایی به مردم ایران

بهنوش طباطبایی بازیگر سینما و تئاتر، در روز عید غدیر خم، گل‌هایی را به عنوان عیدی به مردم ایران تقدیم کرد. 

این بازیگر تصاویری از خود منتشر کرد و در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«برایتان گل خریدم»

از کوچه های مملکتم ،

برایتان گل خریدم

به فاصله رد شدنی از همان کوچه ی باریک چشمهایم را هم بستم تا تصور کنم رهایی از آفات زمانه ام را، ذوق پرسه زد و امید باز هم جون گرفت در خنده هایم…

عجب کوچه هایی دارد مملکتم…

در خسته ترین روزهای زندگیم چه قدرتی می دهد به جانم …

برایتان گل خریدم تا عیدی دهم، تا به برکت این عید غدیر جانتان سلامت و امیدتان زنده باشد…."

2

3

4

بهنوش طباطبایی اولین بازیگر زن مدل در ایران

بهنوش طباطبایی، بازیگر ۴۲ ساله سینما، تلویزیون و تئاتر که بیش از بیست سال از اولین فعالیت‌هایش در زمینه بازیگری می‌گذرد، در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود درباره ورودش به حوزه مدلینگ صحبت کرده و دلیل جالبی را برای ورود به این حوزه عنوان کرده است. این بازیگر می‌گوید بازیگران هالیوود به قصد رونق تولید داخلی با برندها همکاری می‌کنند و او نیز چنین هدفی را دارد.

طباطبایی در این گفت‌وگو درباره انگیزه خود از انتشار تصاویر و ویدئوهایش در حال ورزش کردن هم صحبت کرده و هدف از انجام این کار را هم تأثیرگذاری در بین بانوان جوان و بخصوص میانسال بیان کرده است. در ادامه بخش‌هایی از صحبت‌های این بازیگر درباره مدلینگ، ورزش کردن و بازیگری در گفت‌وگو با مجله فیلم را خواهید. خواند.

مدلینگ

 

مدلینگ در همه جای دنیا یک کار حرفه‌ای و مرسوم است و حتی بازیگران درجه یک هالیوود هم این کار را می‌کنند. دیدگاه من این است که آنها دلسوز صنعت کشورشان هستند و دوست دارند دست همدیگر را بگیرند و با هم بالا بیایند. ما الآن در کشورمان در موقعیتی هستیم که باید از برند و محصول ایرانی حمایت کنیم.

اولین بازیگر زن مدل

من از آغاز فعالیت‌هایم و از همان 17-18 سال پیش پیشنهاد تبلیغاتی داشتم و در یک دوره‌ای هم داشتم به این حوزه ورود می‌کردم و اتفاقاً پیشنهادی که داشتم هم از سوی یک برند پوشاک بود (سال 82)، اما آن زمان کلاً تبلیغات برای بازیگرها ممنوع شد. بعد از آن این مسیر فقط برای آقایان بازیگر باز شد و جدیداً هم برای خانم‌ها. فکر می‌کنم من اولین خانم بازیگری باشم که در این سطح تبلیغات محیطی به‌عنوان مدل فعالیت کرده‌ام.

بهنوش طباطبایی

درآمد مدلینگ

نکته این است که من با برندی همکاری کرده‌ام که خودم شخصاً محصول کارش را می‌پسندم. وقتی آن برند به واسطه چهره من کارش رونق پیدا کند، این یعنی کارگاهی که آن محصول را تولید می‌کند مجبور می‌شود افراد بیشتری را به کار بگیرد و به اشتغال برساند و این یک خیر و برکتی را برای همه ما می‌آورد. من نمی‌خواهم بگویم که صرفاً به خاطر مسئولیت اجتماعی‌ام وارد این عرصه شده‌ام. قطعاً یک قراردادی وجود دارد اما قرارداد من اصلاً در حدی نیست که بخواهد زندگی‌ام را جابجا کند.

شرط همکاری با برندهای خارجی

اگر یک برند خارجی به من پیشنهاد همکاری بدهد، آن را با حساسیت‌های ویژه خودم بررسی می‌کنم. آن برند باید برندی باشد که محصولش در ایران تولید نمی‌شود و ما نیاز داریم آن محصول وارد شود. وقتی آن محصول وارد شود، پس یک سری آدم تربیت می‌شوند و یک سری آموزش می‌بینند که بتوانند تکنسین آن حوزه باشند و بتوانند سرویس‌دهی داشته باشند و بتوانند از محصولی که دارند می‌فروشند پشتیبانی کنند. اینطوری برای خود ایرانی‌ها هم ایجاد کار می‌شود. در این صورت من همکاری با برند خارجی را می‌پذیرم. من از یک برند ترکیه‌ای تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی پیشنهاد همکاری داشتم که قیمت‌های خیلی بالایی هم به من پیشنهاد دادند اما نپذیرفتم چون برای من این مسئله مهمتر است که از صنعت خودمان دفاع کنم.

ورزش کردن

اگر در زندگی شخصی‌ام به یک مسئله بربخورم که توانسته من را هدایت درست کند، آن را حتماً با مردم شریک می‌شوم. مثلاً یکی از کارهایی که کردم ورزش کردنم بود. فکر کردم که خانم‌ها دارند یک مقدار از ورزش کردن فاصله می‌گیرند. مخصوصاً خانم‌هایی که از جوانی دارند فاصله می‌گیرند، این ترس و دغدغه را دارند که شاید جذابیت و شادابی از آنها گرفته شود. فکر کردم که من اگر ورزش کردن خودم را نشان بدهم شاید بتوانم تأثیر مثبتی بگذارم.

بهنوش طباطبایی

فضای مجازی

زمانی که اینترنت و فضای مجازی آمد، ابتدا یک گاردی نسبت به آن به‌وجود آمد و از آن استفاده نادرست می‌شد و الآن در دوره گذارش هستیم. به اعتقاد من اگر از اینترنت و فضای مجازی درست استفاده شود، اتفاقاً خیلی هم می‌تواند خوب باشد. من فکر می‌کنم اگر سلبریتی می‌تواند روی حتی چهار نفر هم تأثیر بگذارد، بهتر است از این فضا استفاده کند.

توصیه به علاقه‌مندان بازیگری

به علاقه‌مندانی که به دنبال بازیگر شدن هستند، حتماً راهی که خودم رفتم را توصیه می‌کنم. می‌گویم خیلی مهم است که ببینی چقدر عاشق این کار هستی و چقدر می‌توانی سختی‌هایش را تحمل کنی و آیا اصلاً استعداد داری؟ حتماً باید برای ورود از مکان‌های آموزشی استفاده کنی. ورودش شاید آسان باشد اما ماندگاری در آن سخت‌تر است.

حسرت

هیچ حسرتی در زندگی‌ام ندارم چون برای رسیدن به کیفیت مطلوب زندگی تلاش کرده‌ام. من تلاش خودم را کرده‌ام و یا رسیده‌ام و یا نرسیده‌ام. مهم این است که تلاش کرده‌ام و شاید به یک هدفی که مد نظرم بوده است نرسیده‌ام ولی به واسطه آن تلاش به چیزهای دیگری رسیده‌ام که شاید آنها مسیرهای بهتری را پیش پای من گذاشته است.

آرزو

آرزو دارم که همیشه آرامش داشته باشم و بتوانم آرامشم را به دیگران منتقل کنم. آرزو دارم که تا لحظه آخر تمیز و با کیفیت بالا زندگی کنم.

  • لینک کوتاه کپی شد
اخبار مرتبط
ارسال نظر

آخرین اخبار