ویدا جوان دزد گوشی اش را پیدا کرد | ملاقات ویدا جوان و عقاب در اداره آگاهی!

فردی که به گفته خودش او را به اسم عقاب می شناسند به سرقت گوشی ویدا جوان بازیگر تلویزیون اعترافدکرد.

ویدا جوان دزد گوشی اش را پیدا کرد | ملاقات ویدا جوان و عقاب در اداره آگاهی!

ویدا جوان 37 ساله از بازیگران مشهور و شناخته شده سینما و تلویزیون ایران است. ویدا جوان با بازی در سریال زمانه معرفی و شناخته شد و پس از آن در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی ایفای نقش کرده است. علاقه مندان فیلم و سریال ویدا جوان را بیشتر برای بازی در سریال های پژمان و ماه و پلنگ می شناسند.

61سارق حرفه‌ای که عمدتا در خیابان‌های پایتخت گوشی‌قاپی می‌کردند، در جریان چند عملیات همزمان که از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی تهران انجام شد، دستگیر شدند. به گزارش همشهری، سردار علی ولی‌پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران صبح دیروز در جمع خبرنگاران درباره این عملیات گفت: 61سارق دستگیر شده زورگیران حرفه‌ای هستند که اقدام به سرقت موبایل یا اموال باارزش مال‌باختگان می‌‌کردند و از این افراد بیش از ۵۰۰ دستگاه انواع گوشی موبایل مسروقه کشف شده است.

ملاقات خانم بازیگر و دزد گوشی‌اش

ویدا جوان، بازیگر سینما دیروز به اداره آگاهی آمده بود تا دزد گوشی‌اش را شناسایی کند. او به سمت چند سارق که گوشه دیوار به صف شده بودند می‌رود و با دیدن نفر سوم، فریاد می‌زند: «خودش است. او بود که گوشی‌ام را قاپید.»

خانم بازیگر سپس در تشریح ماجرای سرقت به خبرنگار همشهری می‌گوید: حدود ساعت 11چهاردهم بهمن بود. از بانک خارج شدم و پشت فرمان ماشینم نشستم و حوالی اتوبان جلال آل‌احمد بودم که موبایلم زنگ خورد. شیشه ماشین به اندازه خیلی کم پایین بود و سرگرم صحبت با موبایلم شدم که ناگهان این آقا(اشاره به سارق) در یک چشم به‌هم زدن گوشی را از دستم قاپید و فرار کرد؛ طوری که گوشم آسیب دید و تا چند روز شوکه بودم و حتی از سایه خودم هم می‌ترسیدم.

اما سارق گوشی خانم بازیگر میثم نام دارد و حدودا 30ساله است. او به همراه همدستانش سوار بر موتور می‌شدند و در خیابان‌های پایتخت گوشی‌قاپی می‌‌کردند. این سارق سابقه‌دار از جزئیات سرقت‌هایشان می‌گوید.

خانم بازیگر را می‌شناختی؟

باور کنید نه. من قیافه خودم را هم یادم رفته چه برسد به بازیگران. شاید اتفاقی به دام ما افتاده باشد. راستش من اصلا حافظه کوتاه‌مدتم خوب کار نمی‌کند.  اما حافظه بلندمدتم مثل ساعت کار می‌کند.

تو سردسته باندتان بودی؟

نه. رئیس، فرد دیگری بود. ما در قالب گروه 2نفره می‌رفتیم توی خیابان‌ها و دنبال سوژه می‌گشتیم. هرچه حافظه کوتاه‌مدتم ضعیف است اما چشمان تیزبینی دارم. به من می‌گویند عقاب! معمولا این منم که سوژه‌ها را شناسایی می‌کنم. با یک نگاه حتی از فاصله دور گوشی باارزش را تشخیص می‌دهم، چه طرف پیاده باشد چه داخل ماشین.

با گوشی‌های سرقتی چه می‌کردید؟

این کار در تخصص من نبود. رئیس باند گوشی‌ها را به مالخران می‌فروخت و آنها گوشی‌ها را از کشور خارج می‌کردند.

تخصص تو فقط زاغزنی است؟

هم عقاب باندم و هم سارق باند. یعنی هم سوژه شکار می‌کنم و هم در یک چشم به ‌هم زدن گوشی را از دستشان می‌قاپم.

چطور دستگیر شدی؟

نمی‌دانم، قطعا پلیس زرنگی کرده و شناسایی شده‌ایم. به‌هرحال همه ما سابقه‌داریم و گاو پیشانی سفید! من3مرتبه به جرم سرقت دستگیر شده‌ام. البته دلم می‌خواست مهندس هوا‌فضا شوم! اما خب بی‌پولی اجازه نداد به آرزوهایم برسم و به فضا ورود کنم! حالا اینجا هستم و تبدیل به یک سارق حرفه‌ای شده‌ام. خیلی پشیمانم؛‌خیلی....

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار