یوسف تیموری | حواشی یوسف تیموری

اولین عکس از همسر بدن ساز یوسف تیموری | زیبایی همسر یوسف تیموری همه را غافلگیر کرد

یوسف تیموری بازیگر طنز سینما و تلویزیون خبر از طلاق با همسر تایلندی اش را منتشر کرد. جدیدا در یک باشگاه ورزشی عکسش با یک خانم منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

اولین عکس از همسر بدن ساز یوسف تیموری | زیبایی همسر یوسف تیموری همه را غافلگیر کرد

اخیرا شایعاتی در خصوص ازدواج مجدد یوسف تیموری در فضای مجازی منتشر شد که صحت یا عدم صحت آن مشخص نیست. یوسف تیموری بازیگر سینما و تلویزیون است. یوسف تیموری متولد سال 1358  است. یوسف تیوری بازیگر بی حاشیه ای است. یوسف تیموری بیشتر در کارهای کمدی بازی میکند. یوسف تیموری چند سال پیش با یک خانم تایلندی به نام راپان ازدواج کرد که منجر به طلاق شد. در ادامه عکسی از یوسف تیموری مشاهده می کنید: 

 

ماجرای ازدواج اول 

یوسف تیموری چند سال پیش با یک خانم تایلندی به نام راپان ازدواج کرد. آشنایی این دو در کشور تایلند زمانی که هر دو از یک فروشگاه در حال خرید بلور بودند شکل گرفت و به ازدواج ختم شد. خانم راپان از همسر سابق خود صاحب یک فرزند پسر بود که یوسف تیموری ابتدا او را به عنوان پسر خودش معرفی کرد اما پس از مدتی عنوان نمود که آرمین پسر او نیست و همسر و پسرش را برای ادامه تحصیل او به تایلند فرستاد.یوسف تیموری در 14 تیر 1399 خبر طلاق خود با همسرش را اعلام کرد و گفت همسرم مدتی است من را ترک کرده و حالا مجرد هستم.

ماجرای ازدواج دوم 

اخیرا شایعاتی در خصوص ازدواج مجدد یوسف تیموری در فضای مجازی منتشر شد که صحت یا عدم صحت آن مشخص نیست.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار