عیسی آل کثیر

عکس های خانوادگی عیسی آل کثیر لو رفت | چهره و تیپ عیسی آل کثیر در دنیای به غیر از ورزش

جدیدترین عکس های عیسی آل کثیر را در ادامه مشاهده می کنید.

عکس های خانوادگی عیسی آل کثیر لو رفت | چهره و تیپ عیسی آل کثیر در دنیای به غیر از ورزش

جدیدترین عکس ها از خانواده عیسی آل کثیر  را در ادامه مشاهده می کنید. عیسی آل کثیر  بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مهاجم برای تیم فوتبال پرسپولیس بازی می کند. عیسی آل کثیر را به ثبت برساند. در ادامه زندگی نامه خواندنی عیسی آل کثیر را می خوانید: 

 

صحبت های عیسی آل کثیر 

وی در پیج اینستای خویش با منتشر کردن عکس خود با پیراهن پرسپولیس اینگونه می گوید:“با عظمت چو ارتشی سرخ, با شکوه نظیر تخت جمشید, با عظمت و با شکوه مثل پرسپولیس, خدا را سپاس که به محبوب ترین تیم آسیا پیوستم.

 

برای شاد کردن شما هوادران میلیونی و افتخار افرینی بیشتر تیم پر افتخار پرسپولیس لحظه شماری می کنم.”

وی در گفتگویی گفته:من از باشگاه خواستم کمک کند که بتوانم پیشرفت کنم. تیم کویتی از نظر مالی فوق العاده بود ولی اولویت خودم پرسپولیس بود و دوست نداشتم به کویت بروم.

در شهریور ۹۹ یا مبلغ بالایی در نقل و انتقالات لیگ بیستم ۹۹ – ۰۰ به پرسپولیس پیوست که قرارداد دو ساله با تیم مورد علاقه اش را بست و از شهریور ماه هم در تمرینات حاضر شد.

 

من در فوتبال سختی زیادی کشیدم

فوتبالیست ها از قشر ضعیف جامعه هستند. من در سال های فوتبالم خیلی سختی کشیدم و اذیت شدم.

در سال نخست چون تیم اهواز بود و از دزفول می آمدم پولم را تنظیم می کردم که بتوانم ناهار یک فلافل بخوردم و حتی گاهی پیش می آمد که همین فلافل را هم نمی توانستم بخرم و از روی گرسنگی جوراب به شکمم می بستم و تمرین می کردم.خیلی سختی کشیدم و این ها نمونه های ریزی است که می توانم بگویم. روزهایی بوده که در پارک خوابیدم.

 

ازدواج آل کثیر 

این چهره مجرد است و هنوز ازدواج نکرده، در برخی کانال های تلگرامی شایعاتی در مورد ازدواج وی شده بود که هیچ کدام حقیقت نداشته است.

 

 

 

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار