حامد سلطانی | پسر حامد سلطانی

موکب حامد سلطانی در کربلا | عزاداری حامد سلطانی برای همسر و فرزندش در کربلا

عکسی از حامد سلطانی از قاب تلویزیون تا موکب داری برای زائرین اربعین را در ادامه مشاهده می کنید.

موکب حامد سلطانی در کربلا | عزاداری حامد سلطانی برای همسر و فرزندش در کربلا

عکسی از حامد سلطانی از قاب تلویزیون تا موکب داری برای زائرین اربعین را در ادامه مشاهده می کنید. حامد سلطانی متولد ۱۳ شهریور ۱۳۶۷ در مشهد مقدس، مجری تلویزیون در برنامه های اعجوبه و مسابقه میدان و مراسم های مختلف مناسبتی و طراح گرافیک و فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد. حامد سلطانی از طراحان گرافیک شهرداری مشهد و از طراحان پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صداوسیمای مشهد می باشد. مراسم ترحیم همسر و فرزند حامد سلطانی مجری شبکه سه سیما در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار شد.

 

بیوگرافی حامد سلطانی و همسرش

حامد سلطانی متولد ۱۳ آذر ۱۳۶۷ در مشهد، مجری تلویزیون است.

دانش آموخته رشته گرافیک می باشد که از همکاری با واحد فرهنگی آستان قدس شروع کرد سپس بعنوان فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به سرعت رشد کرد.

حامد سلطانی خیلی زود با خانم «فائزه صفری» ازدواج کرد، ثمره این زندگی «فاطمه سلما» متولد بهمن 1393 و «محمد مهدی» متولد اسفند سال 1397 است. فروردین 1398 بعد از چند مستند سازی پیرامون حوادث سیل لرستان، مورد توجه تهیه کنندگی تهرانی «محمدحسین هاشمی گلپایگانی» قرار گرفت. به این ترتیب به دعوت این تهیه کننده، حامد سلطانی از مهر ماه 1398 از مشهد به تهران نقل مکان کرد و اجرای برنامه میدون را برعهده گرفت. بعد از دو فصل اجرای میدون، مهر 1400 ریسک بزرگی کرد و اجرای اعجوبه‌ ها را برعهده گرفت که سابقا با اجرای مهران غفوریان حسابی مورد توجه قرار گرفته بود. با این حال این برنامه با دکور و ساختار متفاوت به مسیر خود ادامه داد و از بهمن همین سال نیز مجری برنامه صبحگاهی سلام صبح بخیر شد. همچنین یکی از مجریان اجراهای ارگانی ابوذر روحی و سرود سلام فرمانده نیز می باشد.

  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار