کشته شدگان آتش سوزی در شیراز؛ 40 نفر در محاصره دود

بنا بر اعلام رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز وقوع آتش‌سوزی در یک آپارتمان پنج طبقه ۳ کشته و ۵مصدوم بر جای گذاشت.

کشته شدگان آتش سوزی در شیراز؛ 40 نفر در محاصره دود

به گزارش رکنا، هادی عیدی پور با بیان اینکه صبح روز چهارشنبه ۳ خرداد حادثه آتش‌سوزی در یک آپارتمان 5 طبقه در محدوده بلوار فرصت شیرازی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد، عنوان کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش ۷ ایستگاه عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز تیم عملیاتی با انجام بررسی و ارزیابی اولیه متوجه رخ دادن آتش‌سوزی در طبقه چهارم این آپارتمان شدند که دود کاملا طبقات چهار و پنج را فرا گرفته بود.

وی با اشاره به اینکه یکی از واحدهای مسکونی طبقه چهارم کاملا شعله ور بود و حریق از سمت تراس به بیرون زبانه می کشید، اظهار کرد: آتش‌نشانان حاضر در عملیات به سرعت نسبت به نجات ساکنان اقدام  و  ۴۰ نفر از ساکنان را به بیرون هدایت کردند.

عیدی پور با بیان اینکه ۸ نفر  در محل حادثه در اثر دودزدگی دچار مصدومیت شدید شدند، گفت: به رغم اینکه تعدادی از همکاران ما ماسک خود را بر صورت مصدومان زدند؛ متاسفانه 3 نفر از این شهروندان در اثر شدت دودزدگی جان خود را از دست دادند.

وی افزود: ۵ مصدوم دیگر به مراکز درمانی اعزام شده‌اند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز یادآور شد: در حال حاضر تیم های عملیاتی برای بررسی دلیل آتش‌سوزی در محل  حاضر هستند.

 

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار