خلاف میلیونی راننده با تغییر عدد پلاک ماشین؛ دستگیر شد

راننده اصفهانی با تغییر عدد یک پلاک خودروی خود باعث جریمه میلیونی برای خودروی مشابه دیگر شد که با رصد و شناسایی پلیس، راننده خلافکار به مرجع قضایی معرفی شد.

خلاف میلیونی راننده با تغییر عدد پلاک ماشین؛ دستگیر شد

محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: در پی اعتراض یکی از رانندگان به صدور جریمه‌های خودروی خود موضوع توسط کارشناسان پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شد که راننده‌ای دیگری برای فرار از جریمه شدن با تغییر عدد پلاک خودروی خود باعث صدور جریمه ۱۵ میلیون ریالی برای خودروی مشابه دیگر شده است.

وی افزود: با به دست آمدن این اطلاعات شناسایی راننده خلافکار در رصد هوشمندانه ماموران پلیس راهور قرار گرفته و در نهایت با کمک دوربین‌ها و سیستم‌های هوشمند این پلیس راننده سمندی که با چسب برق نسبت به تغییر عدد ۱ پلاک خودروی خود به عدد ۸ اقدام کرده بود شناسایی و به این پلیس احضار شد.

محمدی با بیان اینکه راننده متخلف سابقه‌دار بوده و با چنین اقدام ناپسندی باعث تضییع حقوق شهروندان می‌شده است، خاطرنشان کرد: خودروی سمند توقیف و راننده آن مکلف به تسویه حساب تخلفات صادرشده برای پلاک خود و پلاک فرد شاکی شد.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از معرفی راننده خلافکار به مرجع قضائی خبر داد و گفت: هرگونه تغییر در شماره پلاک خودرو و یا مخدوش کردن آن جرم محسوب می‌شود و متخلفان در صورت شناسایی علاوه بر پرداخت جرایم رانندگی خود به مرجع قضائی معرفی خواهند شد.

 

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار