آتش‌سوزی خانه همسایه، جان زن اهوازی و سه کودک را گرفت

در جریان آتش گرفتن خانه‌ای در ساختمان‌ هفت‌طبقه‌ای، زن اهوازی و 3 فرزندش جان‌شان را از دست دادند.

فاجعه در خانه آقای اصلانی خزید.درست در لحظه ای که فارغ از دغدغه دنیا در زندگی روزمره فرو رفته بودند، یک حادثه هولناک بر سر آنها آوار شد.

زبانه‌های آتش از خانه همسایه طبقه سوم آقای اصلانی واقع در خیابان شیراز محله گلستان اهواز زبانه می‌کشید اما همسایه در خانه نبود.

امدادگران آتش نشانی بلافاصله از راه رسیدند و آتش را خاموش کردند اما حادثه هولناکی در این میان برای خانواده اصلانی رقم خورده بود که ساکن طبقه هفتم همان ساختمان بودند.

امیرمحمودی یکی دیگر از همسایه‌های این ساختمان در تشریح حادثه می‌گوید:«من در لحظه حادثه در خانه نبودم و ماموریت بودم اما خانواده ام در خانه بودند.آپارتمان ما 7 طبقه تک واحدی است که هر واحد 150 متر مساحت دارد.حادثه آتش سوزی از طبقه سوم شروع شده بود که در لحظه حادثه، صاحبخانه در خانه اش نبود.آن روز آتش سریع خاموش شده بود اما دودگرفتگی در طبقه هفتم خیلی زیاد بود.اهالی طبقه هفتم یعنی خانواده اصلانی به راه پله آمده بودند اما حجم دود دپو شده در راه پله‌های منتهی به پشت بام خیلی زیاد بود و 3 فرزند آقای اصلانی دچار خفگی شدند.مادر و پدر بچه ها هم با حال وخیم به بیمارستان منتقل شدند.»

علت این آتش سوزی هنوز مشخص نیست و احتمال اولیه امدادگران بر این فرضیه استوار است که اتصالی برق فریزر منجر به این فاجعه شده است.

شنیده همسایه ها حکایت از آن دارد که مادر بچه ها نیز بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی موضوع برای یافتن علت دقیق آتش سوزی هستند.

 

منبع: رکنا
  • لینک کوتاه کپی شد
ارسال نظر

آخرین اخبار